Jdi na obsah Jdi na menu

PÁR ŘÁDKŮ OD LORNY

5. 2. 2013

6.jpg17. března budu mluvit na bezplatné akci ve Filadelfii. Jsem vždy moc ráda, když jsem pozvaná na nějakou akci v kostele, a to ze dvou důvodů. Za prvé miluji kostely, neboť jsou vždy plné andělů (i když v nich nikdo není), a za druhé, protože v kostele je možné udělat akci, aniž by se muselo platit vstupné.

Bude se to konat na svátek Svatého Patrika, takže se těším na to, že budu trochu mluvit o tom, co mi andělé řekli o keltské spiritualitě a jak každý z nás, kdo má v sobě alespoň kapku irské krve, má v sobě zvláštní duchovnost – plamen, který hoří v našich duších a spojuje nás s hlubokou spiritualitou našich kořenů.

Teď nedávno jsem byla v jednom známém pořádu BBC, který je zaměřený na víru (Songs of Praise, v překladu “chvalozpěvy”). Bylo mi velkou ctí, že jsem byla pozvána. Andělé mi řekli, že ten pořad je velmi důležitý a že otvírá lidská srdce a dává lidem mír a radost. Mnoho let tento pořad hrál důležitou roli tím, že lidem připomínal, že mají víru. Zpěv je samozřejmě jiná forma modlitby a když lidé spívají s chórem, tak se u toho někdy v mysli také modlí, i když si to možná neuvědomují. !!!ZDE!!! se můžete podívat na fotky z natáčení pořadu.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna