Jdi na obsah Jdi na menu

PÁR SLOV OD LORNY

29. 5. 2012

9.jpgVÁŠ ŽIVOT JE DŮLEŽITÝ 

Andělé mi předali mnoho moudrosti v mnoha oblastech. Jedna z nejdůležitějších věcí je velmi prostá – užívat si života naplno. Říkají mi, že je pro každého z nás je důležité žít svůj každodenní život naplno tím nejlepší způsobem, jakým dovedeme. Bůh a andělé po vás nechtějí nic víc, než abyste se tímto řídili. Nikdy se nevzdávejte, ať život vypadá sebetěžší. Existuje mnoho naděje a nejste sami, máte přenádhernou duši a svého strážného anděla vždy při vás.
 
ANDĚLÉ LÉČITELÉ
 
Existují miliony andělů léčitelů. Bůh je doslovně vylévá z nebe dolů na nás. A oni jsou tu, aby nám pomohli. Vše, co musíme udělat, je požádat.
 
Musíme si ale uvědomit, že uzdravení probíhá různými způsoby. Někdy požádáme o uzdravení a když k němu dojde, nepoznáme ho, protože nevypadá tak, jak jsme si mysleli, že bude vypadat. Někdy může být ze začátku uzdravení nepatrné, například někdo, kdo měl dlouho dobu deprese, se začne víc usmívat, najednou pocítí štěstí a radost, jak přicházejí do jeho srdce, nebo někdo, kdo je fyzicky nemocný začne cítit, že jeho nemoc ustupuje. Archanděl Michael mi dal velmi vzácnou modlitbu od Boha a já často říkám lidem, aby jí používali. Lidé z celého světa mi píší, že jim tato modlitba pomohla. Zde je:
lorna-byrne---modlitba-i.jpg
PS: Do galerie jsme přidali fotky z akce v Glasgow. Fotky naleznete !!!ZDE!!! Další přednáškou Lorny je již tento pátek v Hamburku. Kdo se již nemůže dočkat návštěvy Prahy, tak neváhejte Lornu v Německu navštívit, lístky jsou stále v prodeji.
 
Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.
 
Lorna