Jdi na obsah Jdi na menu

PODRUHÉ V BRATISLAVĚ

29. 3. 2015

malovany-andel.jpgBěhem této tour jsem potkala jednu ženu, která mi vyprávěla velmi krásný příběh. Řekla mi, že dostala panický strach, když se ztratila její 5 letá dcera v parku. Zoufale ji přes hodinu hledala a byla stále vystrašenější. Najednou ucítila, jak jí její strážný anděl nabádá k tomu, aby se pomodlila. A tak to udělala a požádala Boha a strážného anděla její dcery, aby její dceru navedli k domu její babičky (ta knížka ovšem neznala adresu babičky, a jelikož byla moc malá, ani k ní ještě nikdy sama nešla). Této ženě byla zjevena moc modlitby, protože když dorazila do babiččina domu, našla tam i svou dceru, která tam na ni čekala. Tato žena mi řekla, že ani ona, ani její dcera (která už je dnes dospělá) na tento důkaz o síle modlitby a naslouchání andělům nikdy nezapomněly.

Děkuji Johance za tento krásný obrázek anděla, který pro mě namalovala.

Děkuji všem, kteří si mě přišli poslechnout do Bratislavy. Mé díky patří také skvělému slovenskému vydavateli Ikar, obzvlášť pak Gabriele a Márii, které se hodně zasadily o to, aby byla slovenská přednáška úspěšná, Martě za skvělý překlad (jak během přednášky, tak i během mého vystoupení v Teleránu) a Anetě za skvělé otázky.

Fotky z přednášky naleznete !!!ZDE!!! a níže video z Telerána.

***
115.jpgMěla jsem ohromnou radost z toho, kolik dětí přišlo ve čtvrtek do krásného knihkupectví Pantha Rhei v Poštové v Bratislavě. Mnoho z nich mi přineslo krásné obrázky andělů, které samy namalovaly.

Velmi si vážím všem, kteří za mnou přišli. Byla tam tak nádherná atmosféra - celý obchod byl plný andělů. Také jsem měla radost, když jsem viděla, že si autogramiádu přišli natočit i lidé ze slovenských zpráv.

Mockrát děkuji celému týmu v Pantha Rhei za milé přivítání a za nádherou dekoraci po celém obchodě - bylo skvělé, kdyby více knihkupectví mělo takovouto výzdobu!

Děkuji Márii z Ikaru za všechnu její práci při organizaci této události a Honzíkovi, mé dceři Ruth a Jean za to, že mi pomáhali s podepisováním.

Fotky z autogramiády naleznete !!!ZDE!!! a níže i video.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným

Lorna