Jdi na obsah Jdi na menu

PODZIMNÍ TOUR S LORNOU

22. 11. 2015

86.jpgLIMERICK

Když jsem se podívala dozadu do sálu v Limericku, viděla jsem zástup andělů. Byli oblečeni v červené a zlaté barvě a každý z nich vypadal, jako by měl na sobě ohromný kabát a mával s ním sem a tam. Důvod, proč toto andělé dělali, byl, aby pomohli každému v sále mít duchovní spojení se sebou samými a zjistit o tomto spojení víc. Vím, že během požehnání na konci Bůh udělil uzdravení mnoha lidem, kteří přišli. Jejich uzdravení proběhlo různými způsoby a někteří si toho všimnou až později. Děkuji Bohu a andělům, že přiměli lidská srdce, aby přišla na tuto speciální akci a prosím Boha, aby dál podporoval nadaci.

Tady je pár fotek z této akce !!!KLIKNI ZDE!!!

DĚKUJI ŠVÝCARSKO!

Byla jsem na tour po Švýcarsku a navštívila jsem Bern, Luzern a Curych. Jsem velmi vděčná, že jsem měla tuto příležitost.

V Curychu jsem vešla do sálu, ve kterém se konala moje přednáška, na zvukovou zkouškou. Byly tam stovky andělů, ale vůbec se nemačkaly. Ještě tam nebyli žádní lidé. Andělé mě upozornili na závěsy v sále. Andělé je obarvili na červené a zlaté. Z nějakého důvodu andělé změnili barvu. Nicméně když byl sál plný lidí, barva závěsů se změnila zpět na černou a hnědou.

Během přednášky tam byla jedna milá žena, která byla těhotná. Stoupla si, abych mohla popsat strážného anděla jejího miminka. Jeho strážný anděl byl nádherný a dokonalý. Obklopoval dítě jako by ho schovával do kukly. Pokud si to umíte představit, bylo to, jako se spojila pera a hedvábí a obklopila dítě. Pera a hedvábí byly smaragdově zelená a touto zelenou prosvítala sem tam zlatá. Strážný anděl toho dítěte ho chránil tak nádherným způsobem.

Tady je pár fotek z této akce !!!KLIKNI ZDE!!!

FINSKO A NEZAMĚSTNANÍ ANDĚLÉ

Na mé přednášce v Paasitorni ve finských Helsinkách bylo nádherné vidět všechny ty nezaměstnané anděly. Každý člověk měl z každé strany jednoho. Nezaměstnaní andělé šeptali každému do ucha a říkali mu (každému člověku), že jsou tady, aby mu pomohli i s maličkostmi. Sál byl plný lidí a já jsem se musela smát, když jsem viděla tolik nezaměstnaných andělů, kteří se na mě dívali všichni na jednou a řekli mi, abych připomněla posluchačům, aby je nezapomněli zaměstnat. Je důležité, abychom si všichni pamatovali, že můžeme zaměstnat nezaměstnaného anděla, aby nám pomohl.

Tady je pár fotek z této akce !!!KLIKNI ZDE!!!

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným

Lorna