Jdi na obsah Jdi na menu

POKUSTE SE O TO, ABY MLADÍ LIDÉ VE VAŠEM OKOLÍ VĚDĚLI, ŽE MAJÍ STRÁŽNÉHO ANDĚLA

24. 10. 2013

lorna-at-school.pngMěla jsem velkou radost, že jsem byla pozvaná na besedu se studentkami ze školy Loreto v Navanu (v Irsku). Velmi mě překvapil zájem a nasazení těchto bystrých a sympatických dívek. Zdálo se, že mnoho z nich nikdy ani nepřemýšlelo nad tím, že by měly strážného anděla, a to, že se mnou o tom mluvily, jim pomohlo si uvědomit, že jejich strážný anděl je skutečný a že mají vždy u sebe nějakého anděla, že nejsou nikdy samy a vždy je jim na blízku pomoc.

Dojalo mě, co mi napsala jejich učitelka, Jennifer O´Sullivan, která mě k nim do školy pozvala. „Opravdu se nám moc líbilo, jak jste řekla dívkám, že jejich strážný anděl je vždy s nimi a že ať se děje cokoliv, vždy je miluje. Opravdu si myslíme, že to bylo důležité poselství, které dívky potřebují slyšet, dnes více než kdy jindy… Vědomí, že jejich strážný anděl je vždy s nimi, jim dá sílu a naději obzvláště ve chvílích, kdy se cítí smutné.“

Někdy se lidé bojí mluvit s teenagery o andělech, bojí se, že se jim vysmějí. Můžu vám říct, že mladí lidé mají velký zájem a chtějí slyšet ujištění, poskytuje jim to naději a jistotu v dobách, které pro ně mohou být těžké. Určitě řekněte mladým lidem kolem vás, že věříte na anděly a že víte, že i oni mají strážného anděla.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna