Jdi na obsah Jdi na menu

POMOC OD ANDĚLŮ STRÁŽNÝCH

20. 8. 2013

angel-ireland.jpgStrážní andělé nám pomáhají tolika způsoby. Vzpomínám si, jak jsem se jednoho dne procházela kolem místní chlapecké školy, když zrovna skončilo vyučování a chlapci vyšli ven. Utvořila se skupina asi osmi čtrnácti nebo patnáctiletých kluků, která obklopila a začala postrkovat jednoho vysokého čahouna. Postrkávali ho sem a tam a skákali na něj. Světlo jeho strážného anděla za ním se na chvíli otevřelo. Jeho anděl byl velmi vysoký a vypadal silně, byl oblečený do brnění. Bylo mi dovoleno zaslechnout, co tomu chlapci říká. “Zůstaň v klidu, nenech se zastrašit, neútoč na ně zpět, přetoč to do legrace.” Světla strážných andělů ostatních chlapců se neotevřela, ale vím, že se také snažili zmírnit situaci. Ten šikanovaný chlapec se začal smát a ostatní se také začali smát, pak odkráčeli pryč, jako by se nic nestalo.

Ještě téhož dne jsem byla v nemocnici navštívit jednoho přítele a starší muž na posteli poblíž něj začal špatně dýchat, sípal a očividně začal panikařit. Jeho strážný anděl za ním se otevřel a já viděla, jak ho objal a dotkl se jeho hrudi, aby mu pomohl lépe dýchat. Za chviličku vstoupila sestra a řekla “už je to v pořádku, už to ustává.”

Každý den nám naši strážní andělé pomáhají. Když přemýšlíme o tom, kdy nám asi pomohli, nám připomíná, že jsou s námi a pomáhá nám to vybudovat náš vztah s nimi. Čím lepší vztah s nimi budeme mít, tím více je uslyšíme a tím více nám budou moct pomoci.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna