Jdi na obsah Jdi na menu

POSELSTVÍ NADĚJE

8. 7. 2012

7.jpgKdyž mi režisér Alex pokládal otázky, neustále mě rozptyloval ohromný zlatý anděl, který stál po jeho pravici. Ten anděl nebyl ani mužského, ani ženského vzezření a vyzařoval velkou sílu. V ruce držel něco, co připomínalo hromadu papírů. Ty byly zářivě zlaté barvy a vypadalo to, že se vlní větrem. Ten anděl mi s nádhernými úsměvem řekl, že Alex a jeho kameraman Stephen odvedou skvělou práci a že on je tu proto, aby je oba inspiroval a zvýšil jim důvěru v sebe sama.

Natáčeli jsme čtyři videa k příležitosti uvedení Andělské poselství naděje na americký trh (6. listopadu).

Fotky z natáčení !!!ZDE!!!

Právě připravujeme propagační turné mé třetí knihy. Na seznamu jsou Amsterdam, Helsinki, Talin, Kodaň, Frankfurt, Bern, Curych a New York. Jsem unavená, jenom se podívám na seznam všech těch míst, kam na podzim pojedu. Vždy mě to tak zmate, když si uvědomím, kolik existuje zemí, andělé mě totiž vždy učili vidět svět jako jednu velkou zemi.

Jsem ale nadšená z toho, že Poselství naděje se dostane do tolika řečí a zemí. Tolik lidí už mi řeklo, jak moc jim tato kniha pomohla. Pro mě ta všechna práce má cenu, i kdyby pomohla jen jedinému člověku.

Fotky připravovaných knih
!!!ZDE!!!

Požehnání vám, vašim rodinám a blízkým,

Lorna