Jdi na obsah Jdi na menu

POSLECHTĚNE SI MEDITACI ZDARMA

10. 11. 2013

PROJDĚTE SE SE SVÝM STRÁŽNÝM ANDĚLEM SVÝM ŽIVOTEM AŽ DO SOUČASNOSTI A UVĚDOMTE SI, KDY VÁM VÁŠ STRÁŽNÝ ANDĚL POMOHL

wings.jpg

Jsem moc ráda, že producenti mého meditačního CD „Wings Unfurled“ (Roztažená křídla) mi umožnili, abyste mohli poslouchat jednu ze čtyř meditací na tomto CD následující 4 týdny zdarma. Meditace, kterou jsem vybrala, je o tom, že jdete zpátky v čase do dob, kdy jste byli dítě, viděli jste svého strážného anděla a mohli jste s ním mluvit. Vy, stejně jako každé dítě, jste po narození viděli anděly, viděli jste a komunikovali jste se svým strážným andělem, jak jste se učili lézt a chodit, váš strážný anděl byl součástí vašeho života stejně jako vaše máma a táta. Jak jste rostli, vaše vzpomínky na nebe se vytrácely a vy jste ztratili něco ze své nevinnosti, začali jste vidět svého strážného anděla méně jasně, až jste ho nakonec přestali vidět úplně.

Andělé mi dali tuto meditaci, aby vám pomohla se rozvzpomenout na čas, kdy byl strážný anděl běžnou součástí vašeho každodenního života.

Také vás provede vašimi čerstvějšími vzpomínkami, abyste si uvědomili, že váš strážný anděl je stále s vámi a pomáhá vám v životě. Tak často si nevšimneme znamení toho, že je při nás, a tato meditaci vám pomůže rozpoznat tato znamení, která k vám přicházejí.

Poslech této meditace vám pomůže si uvědomit, že nejste nikdy sami, že váš strážný anděl je vždycky s vámi a vždy vám nabízí svou pomoc, ať se děje ve vašem životě cokoliv.

Zde si můžete meditaci poslechnout:
 
http://www.lornabyrne.com/wingsnov2013/
Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

P. S. Vydavatel také nabízí speciální čtyřtýdenní akci na toto CD. Více informací zde:
http://www.lornabyrne.com/wingsnov2013/