Jdi na obsah Jdi na menu

POTĚŠENÍ A INSPIRACE PŘI POHLEDU NA PARALYMPIÁDU

7. 9. 2012

lorna---paralympiada.jpgStrašně ráda se dívám na Paralympiádu. Ti sportovci tam jsou pro nás takovou inspirací. Před pár měsíci jsem se dívala na jednoho mladého irskékho sportovce, když cvičil. Neměl nohu a doufal, že by se mohl dostat do irského paralympijského týmu. Jeho strážný anděl se za ním otevřel. Byl naprosto ohromný a v obou rukou držel něco, co mi přišlo jako ocelové tyče. Vím, že se snažil dodat tomu mladému muži sílu. Před ním byl anděl, který běžel po zpátku před ním a povzbuzoval ho, aby do toho dal všechno.

Netuším, jak se ten muž jmenoval, ale andělé u něj mi řekli, že má dobrou šanci na to dostat se do irského týmu, když vydrží. Modlila jsem se, aby se do toho týmu dostal, a modlím se, aby on a všichni sportovci na světě, kteří se účastní londýnské Paralympiády, si to užili a vydali ze sebe to nejlepší. Pro anděly jsme všichni dokonalí, ať už si o sobě myslíme cokoliv. A my jsme dokonalí! Až příště uvidíte někoho, kdo je označen jako “postižený”, zamyslete se nad odvahou a sílou, které prokazují paralympijští sportovci.

Dovolte, aby ve vás odvaha a síla paralympioniků rozezněla struny a inspirovala vás k tomu, aby i vy jste v životě projevovali sílu a kuráž.

Požehnání vám, vašim rodimám a milovaným.

Lorna