Jdi na obsah Jdi na menu

POŽÁDEJTE DNES SVÉHO STRÁŽNÉHO ANDĚLA O ZNAMENÍ

11. 3. 2012

skleneny-obraz.jpgAndělé umí velmi dobře dávat znamení. Pokud teprve začínáte rozvíjet svou komunikaci s nimi, požádejte o malé znamení, něco jednoduchého. A nepřestávejte žádat. Například můžete požádat , aby vám zavolal konkrétní kamarád, s kterým jste nebyli delší dobu v kontaktu, nebo aby vám zablikalo světlo v pokoji, když myslíte nebo mluvíte na svého strážného anděla.

Všímejte si znamení. Častokrát si jich nevšímáme. Člověk prosící o pomoc může ucítit závan větru v místnosti, někdy se může anděl dotknout vaší ruky nebo můžete ucítit náhlé mravenčení někde na těle. Tato malá znamení jsou způsob vašeho strážného anděla, jak vám říct, že je tu pro vás a slyší vás.

Znamení od andělů, ať už se zdá být sebenepodstatnější, je malé poselství naděje, které pozvedne vaše srdce a připomene vám, že nejste sami, ať už se ve vašem životě děje cokoliv.

Potřebujeme znamení, protože jsme pouze lidé, a je jedno, kolikrát nám Bůh a andělé dají znamení, stále potřebujeme další, protože potřebujeme ujištění. Chceme si být jisti, že tam opravdu jsou. Bůh nám dává mnoho znamení, a pokud udržíme své oči, uši a srdce otevřené, uvidíme je a oni nám pomohou naplnit naše životy nadějí, radostí a smíchem.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna


LORNINA MALÁ POSELSTVÍ OD ANDĚLŮ

Andělé jsou báječní učitelé. Dovolte svému strážnému andělovi, aby vás dnes učil. Proč třeba nepožádat o znamení.

Nikdy si nemyslete, že si nezasloužíte pomoc. Všichni si zasloužíme pomoc a andělé milují nám pomáhat.

Naděje mění nemožné v možné. Dává nám odvahu pokračovat a prosvětluje naše životy.