Jdi na obsah Jdi na menu

PŘICHÁZÍ SVĚTLO

14. 3. 2013

helsinki.jpgNáš svět se stává lepší místem. Andělé mi neustále ukazují, že do světa vstupuje stále více světla. Součástí tohoto procesu je i to, že více světla dopadá na nepravosti, ať už v církvích, politice, obchodě nebo v jakékoliv životní oblasti. Je to, jako by na lidi, kteří dělají něco špatného, bylo lépe posvíceno a oni se musí zodpovídat za své činy. Vím, že tento proces změny se možná neděje tak rychle, jak by si většina z nás přála, ale musíme přiznat, že ke změně skutečně dochází.

Všichni se ale musíme více modlit – modlit za to, aby se tato změna k lepšímu urychlila a aby všichni z nás naslouchali a dělali to, co je správné. Modlitba je tak mocná - modlitba dokáže hory přenášet.

Těším se, že dnes večer budu moct dát požehnání přes 600 lidem, kteří si mě přijdou poslechnout do new yorkské katedrály Svatého Jana Božského v 19:00. Bylo mi řečeno, že nějaké vstupenky budou volné ještě u vstupu.

Modlím se, abyste si všichni při svém každodenním životě všímali světla, které vstupuje do našeho světa.

P. S. Tahle fotka je z Helsinek ve Finsku, kde jsem udílela požehnání. A pozor, to srdce, které tam vzniklo, nebylo připravené! Byla jsem stejně překvapená jako fotograf, když jsem na fotce spatřila tento nádherný tvar srdce.

Lorna