Jdi na obsah Jdi na menu

PŘÍSPĚVKY ZA KVĚTEN

29. 5. 2016

srdce.jpgUkázali jste lidem kolem vás, že je máte rádi?

Nezapomínejte říkat lidem kolem vás, že je máte rádi. Řekli jste dnes svým dětem, rodičům, prarodičům, přátelům nebo vašemu partnerovi, že je máte rádi? Dali jste jim nějaké znamení? Láska je něco, co si musíme stále připomínat. Když ukážete druhým lásku, probudí to lásku i ve vás. Dá vám to radost, laskavost a soucit. Váš strážný anděl vám každý den připomíná, abyste měli rádi sami sebe a druhé.

***

svetlo.jpgZvládnete to! Světlo naděje je před vámi.

Vídám anděly, jak rozsvěcují světlo naděje před tolika lidmi všech věkových skupin, včetně dětí. Vidím anděly, jak rozsvěcují světlo naděje před lidmi kdekoliv, kam jedu.

Pokud se cítíte deprimovaně nebo osaměle, úzkostně nebo nešťastně, seberte odvahu a promluvte si s někým. Požádejte někoho, aby vám pomohl vyhledat pomoc, kterou potřebujete. Ujistěte se, že pomoc, která se vám dostane, vám zabírá, a pokud nezabírá, musíte hledat dál. Promluvte si se svým doktorem. Váš doktor by vás měl umět poslat k někomu dobrému. Vězte, že strážný anděle je při vás, takže nikdy nejste sami a můžete to zvládnout! Připomeňte si, že máte rodinu a přátele. Vy víte, že vás mají rádi a chtějí vám pomoc.

***

muzikanti.jpgNezaměstnaní andělé vám pomohou pomoct navázat přátelství!

Pro mnoho z nás je dnes těžké se s někým spřátelit. Vím, že jsme to již v minulosti dělali, ale myslím, že dnes je to nějaké těžší. Zdá se, že ztrácíme schopnost sedět a podívat si tváří v tvář jeden s druhým. Určitým způsobem jsme se stali plaššími. Pokud se chcete spřátelit, musíme posbírat trochu odvahy a pozdravit, mluvit a připojit se k nějakému klubu, začít dělat nějaký sport. Nemusí to být týmový sport, může to být jen něco, co lidé dělají, jako chození, pozorování ptáků nebo kreslení.

Požádejte nezaměstnané anděly, aby vám pomohli. Dodají vám odvahu, trochu váš pošťouchnou správným směrem, pokusí se vás přimět, abyste se usmáli. Když se začnete setkávat s lidmi, mluvte s nimi, a než se rozloučíte, vždy se snažte domluvit, abyste se znovu potkali. Možná se můžete všichni setkat v nějaké kavárně, abyste se lépe poznali. Přátelství mohou růst, ale chce to hodně práce, protože sem tam někdo odmítne, protože je nesmělý nebo určitým způsobem prostě jen líný. Připomeňte si tyto věci a ujistěte se, že až vás někdo požádá, abyste se k němu připojili nebo někam šli, řeknete "Ano, půjdu!"

Vyfotila jsem tuto skupinku muzicírujících přátel, když jsem nedávno byla nakupovat. Je tak skvělé vidět a slyšet lidi, jak spolu hrají.

***

kachny.jpgVšímejte si krásy kolem vás. Život je plný zázraků.

Před pár dny mi andělé řekli, abych se rychle podívala z okna. Podívala jsem se a viděla jsem dvě kachny, jak si to štrádují po cestě. Viděla jsem také dva anděly, jak je nahánějí skrz díru ve zdi směrem k potoku, do bezpečí. Ti andělé je pomáhali chránit. Seběhla jsem dolů po schodech, abych je mohla vyfotit, ale nepodařilo se mi to dřív, než odletěly k potoku. Andělé letěli podél nich. Jedinou fotku, kterou mám, jsem udělala ještě ze shora z pokoje. Příroda je nádherná a my ji musíme chránit, a to i zvířata, které vídáme často, například kachny.

***

lornuska-kyticky.jpgUžívejte si malých věcí v životě!

Váš strážný anděl vám chce připomenout, abyste si užívali malých věcí v životě. Pokud jste venku mezi lidmi, usmívejte se, co jen to jde, a naplňte svět láskou. To pomůže vám i ostatním v tom, že si budete více užívat života. Všímejte si květin, kolem kterých procházíte, radujte se, když narazíte na nějakého kamaráda, vychutnávejte si déšť na své kůži. Jsou to právě ty malé věci, pro které stojí za to žít. Požádejte nějakého anděla, aby vám pomohl užívat si života, a on okamžitě přijde!

***

love-and-peace.jpgMůžete šířit lásku a mír!

Často říkám Archandělu Michaelovi "Proč nemůžeme začít revoluci? Ne revoluci války, ale revoluci míru a lásky." Pokuste se ukázat trochu laskavosti každý den! Představte si, jak tím, že projevíte trochu laskavosti, ji pošlete napříč celým světem.

***

 

 

srdceee.jpgNásledujte své srdce!

Požádejte svého strážného anděla, aby vám pomohl následovat své srdce. Alespoň jednou za den udělejte jednu věc, kterou milujete! Udělejte tu věc, která je každý den ve vašem srdci. Zastavte se na chvíli a rozhlédněte se kolem sebe. Potom se podívejte do svého srdce a uvidíte, co uvidíte. Možná se rozhodnete zavolat nějakému kamarádovi, s kterým jste dlouho nemluvili, nebo strávíte nějakou chvíli sami se sebou v tichosti nebo si koupíte zmrzlinu. Následujte své srdce a zjistíte, co byste chtěli dělat!

***

calm-peace-innerpeace1.jpgSvět by byl mnohem mírovějším místem, kdybychom se všichni více modlili!

Váš strážný anděl vás prosí každý jeden den, abyste se modlili za sebe, svou rodinu a za všechny, které milujete. Ale váš strážný anděl vás prosí, abyste se modlili nejen za ty, kteří jsou pro vás důležití, ale také za ty, které neznáte. Váš strážný anděl vás dokonce prosí, abyste se modlili za ty, které nemáte rádi, nebo za ty, kteří vám ublížili. Všichni potřebujeme v životě modlitby, ať se děje cokoliv. I v dobrých časech se modlete, protože modlitba dokáže přinést mír do našich srdcí a myslí. Kdybychom se všichni modlili trochu víc, svět by se stal mnohem mírovějším místem. Pokaždé, když vás napadne se pomodlit nebo vám něco připomene modlitbu, pomodlete se, i kdyby to bylo jen jedno slovo. Nezáleží na tom, co právě děláte, modlit se můžete kdekoliv!

***

13240545_10154183764352630_639620317287427312_n.jpgStarat se o sebe není sobecké.

Když mi před pár měsíci volala má dcera, aby mi řekla, že jsem byla pozvaná do Killeen Mill v Dunshauglinu v County Meath, abych si na pár dní odpočinula, trošku jsem váhala. Někdy jsem požádána, abych navštívila nějaké místo, ale ve skutečnosti se jedná o práci; vlastně nemám čas na odpočinek. Má dcera mě ujišťovala "Mami, prospěje ti to!" Znělo to, že bude skvělé strávit na tomto místě pár dní. Změna prostředí a trochu odpočinku je skutečně důležité pro kohokoliv. Někdy si sama musím připomínat, abych poslouchala anděly a starala se i o sebe. Návštěva Killen Mill by mi určitě dala příležitost poznat nové prostředí a trochu psát. Rozhodla jsem se, že pozvání přijmu. Začala jsem se skutečně těšit na tu několikadenní pauzu, když byla už jen asi týden vzdálená.

Killeen Mill je překrásné a malebné místo. Všechno je staré a plné míru. Můžete vidět nejstarší část mlýnu (mill je anglicky mlýn) na obrázku zde. Tato část je čtyři sta let stará. Mám moc rád staré věci a tato míruplná atmosféra byla přesně to, co jsem potřebovala. Má nejmladší dcera jela se mnou. Zatímco jsem psala, ona se učila na zkoušky. Podnikly jsme mnoho procházek v lese a samozřejmě jsme se prošly také k nedalekému hradu. Jak les, tak hrad byly jen chviličku pěšky přes pole. Byla jsem tak ráda, že jsem si s sebou vzala vycházkové boty. Těším se, až se tam znovu podívám. Je důležité udělat si čas sám na sebe. Třeba já jsem potřebovala na nějakou dobu změnit prostředí, abych se mohla soustředit na psaní místo toho, abych se zasekla v každodenních aktivitách. Váš strážný anděl vám vždy připomíná, abyste k sobě byli laskaví a měli se rádi. Není to sobecké. Čím více milujete sami sebe, tím více dokážete milovat druhé.

***

flowers.jpgAndělé vždy pomáhají přírodě!

Nedávno jsem pozorovala jednoho anděla, jak se snaží zabránit tomu, aby si dva kosi udělali hnízdo v díře ve zdi, které je téměř na úrovni země u mého domu. Bylo to blízko těch květin na fotce. Nechápala, proč to ten anděl přesně dělá, ale předpokládala jsem, že má své důvody. Nezeptala jsem se ho ale. O několik dní později jsem si uvědomila, proč nechtěl, aby se tam kosi uhnízdili, když jsem uviděla krásnou zrzavou kočku, jak si na sluníčku líže tlapky a čistí čumák jen kousek od místa, kde se chtěli kosi uhnízdit. Zeptala jsem se andělů, kteří byli kolem mě, "Podařilo se tomu andělovi zabránit kosům, aby se tam uhnízdili?" A prý podařilo, takže kosi byli v bezpečí!

***

handlovewithsunset.jpgAndělé se vám snaží ukázat, jak jste krásní!

Vždy vidím anděly, jak říkají lidem, jak jsou krásní. Každý jeden z nás je krásný! Nedávno jsem byla po nákupech a před zrcadlem stála mladá dívka a zkoušela si kalhoty a tričko. Andělé mi řekli, že je pro ní těžké vidět, jak je krásná, a že kvůli tomu je velmi smutná, kdy si zkouší to nové oblečení. Když jsem kolem ní procházela, na chvíli jsem se zastavila a řekla jsem jí, že vypadá moc krásně. Chvilku na mě zírala. Viděla jsem jejího strážného anděla, jak jí našeptává, že je krásná. Potom řekla "děkuju, že to říkáte!" Zeširoka jsem se na ní usmála a znovu jsem řekla "Ano, jsi krásná a ty jeany a to tričko ti moc sluší. Skutečně vypadáš skvěle!"  - "Děkuju!" odpověděla.

Všichni jsme krásní. Váš strážný anděl se vždy snaží vám ukázat, jak jste krásní.

***

bebetko.jpgMluvte s ostatními o tom, co se děje ve vašem životě!

Když jsem nedávno byla už kadeřnice, seděla vedle mě starší žena. Andělé mi řekli, abych jí pozdravila a začala se s ní bavit, protože je rozrušená. Musela se vystěhovat, protože už nebyla schopná dál žít ve svém domově. Byla příliš stará na to, aby žila sama. Ta změna pro ní byla velmi těžká. Její strážný anděl řekl, že (ona) to musí říct někomu cizímu, protože o tom nechtěla mluvit se svou rodinou, aby se tím taky netrápili. Její strážný anděl mi řekl, abych jí pověděla, že časem bude ráda, že se přestěhovala, že se má snažit a užívat si to. Byla to láska, která přiměla její rodinu si jí k sobě nastěhovat. Všichni musíme sdílet své příběhy jeden s druhým. Je důležité sdílet věci i s cizími lidmi, abychom jim pomohli sejmout břímě z jejich beder.

***

heart-in-the-sand-speter-13177088-1024-768.jpgJste milovaní.

Pokud si myslíte, že vás nikdo nemiluje, pamatujte, že já vás miluju. Je mi jedno, kdo jste. Ani vás nemusím znát nebo se s vámi kdy setkat, i přesto jste v mém srdci a vždy budete. Pamatujte, že je tu ještě někdo, kdo vás miluje, a sice Bůh. On vám dal strážného anděla, který vás miluje bezpodmínečně a který vás nikdy ani na vteřinu neopustí. Nejste nikdy, nikdy sami.

 

***

mother-and-son1.jpgUkažte svou lásku!

Onehdá jsem viděla matku, jak projevuje lásku svému synovi. Byla tak něžná a milá. Byla jsem nakoupit nějaké jídlo a ta matka pobízela svého malého synka, kterému byly tak tři roky, aby jí pomohl nakupovat. Láska mezi nimi činila toho chlapečka tak pyšným a šťastným, že může pomáhat mamince. Dovolte lásce, aby mohla růst mezi vámi a ostatními. Posílí to vaši sebejistotu a sebedůvěru a dotkne se to i druhých lidí a bude to na ně mít vliv.

***

13254240_10154198076357630_5546157129514258436_n.jpgNezaměstnaní andělé jsou tu pro to, aby vám pomáhali - prostě je požádejte!

Nezapomínejte požádat nezaměstnané anděly, aby vám v životě pomáhali. Každý den, když jdu ven na ulici, vidím tolik nezaměstnaných andělů, kteří jsou připraveni podat nám pomocnou ruku s našimi každodenními úkoly. Jen je požádejte a oni vám pomůžou. Mnoho z nás prosí o jejich pomoc a ani si to neuvědomuje. Možná jste si jen pomysleli, že by se vám hodila pomocná ruka, a okamžitě jsou u vás andělé, aby vám pomohli. Andělé chtějí, abyste uspěli, a cítili se na sebe pyšní. Chtějí vám podat pomocnou ruku.

***

lorna-koza.jpgDovolte svému spojení s přírodu, aby rostlo a sílilo

Když se k vám přiblíží divoké zvíře, ať už je to pták, veverka nebo něco méně častého jako tato koza, skutečně vás to spojí s přírodou. Je důležité zůstat v klidu a tichosti a dovolit tomuto spojení mezi vámi a přírodou, aby se navázalo. Toto spojení s přírodou nás naplňuje mírem a pomáhá z nás sejmout stres. Uvědomíme si, že je třeba zachránit všechen život kolem nás.

***

lornicka.jpgUžívejte si života!

Je skutečně důležité užívat si všechno, co děláte, ať už pracujete nebo odpočíváte. To vám pomůže mít se víc rád. Mnoho lidí si nedovoluje užívat si života. Užívat si života znamená, že ho žijeme víc naplno. I já sama si to potřebuji připomínat. Můj strážný anděl mi stále připomíná několikrát za den, abych si užívala jednotlivé momenty. Musíme si každý den připomínat, že je třeba užívat si života.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna