Jdi na obsah Jdi na menu

PŘÍSPĚVKY ZA LEDEN A ÚNOR

5. 3. 2017

max-conrad-203231.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Svět potřebuje naše modlitby. Modlitba je mocná. Může pohnout horami. Naše modlitby mohou změnit svět k lepšímu.

***

Nezapomínejte dělat takové ty malé věci, které pro druhé mohou tolik znamenat. Dělejte je pro ty, které milujete, i pro lidi, které neznáte, protože se vám možná vrátí a jednou budete vy jejich příjemcem.

***

Něco, co nevídám moc často, je čistá láska. Dnes jsem ji ale viděla u jednoho tatínka a jeho malé dcerky. Seděli spolu v kavárně. Viděla jsem, jak čistá láska vystupuje z otce směrem k dcerce, která mu seděla na klíně, a obaluje ji. Děvčátko objímalo svého tatínka a já viděla, jak i z ní vystupuje láska a obaluje otce. Jejich energie čisté lásky se pak propojily.

***

Váš strážný anděl vás miluje každou chvíli každého dne. Dovolte této myšlence, ať neustále plane ve vašem srdci.

***

Andělé zachytávají slzy každé matky a každého otce, když se modlí za mír pro své děti. Modlete se za mír každý den v týdnu nehledě na to, jaká je vaše víra.

***

Váš strážný anděl na vás vždy vidí to dobré a nikdy vás nijak nesoudí. Jeho láska vůči vám je bezpodmínečná.

***

Pokud jste už porušili své novoroční předsevzetí, zkuste to znovu. Třeba si dejte na každý den jiný cíl. A nikdy nezapomeňte požádat nezaměstnané anděly o pomoc. Oni vám mohou pomoci se vším, s malými i velkými věcmi.

***

Jak víte, jsem dyslektička, takže má dcera Megan mi občas předčítá otázky, na které se ptáte. Nedávno se někdo ptal, jestli existuje anděl těhotenství. Když je matka těhotná, čas od času ji navštěvuje velmi speciální anděl. Já mu říkám anděl těhotenství.

***

Ať se děje ve vašem životě cokoliv, všichni se stále musíme modlit za lásku, soucit a mír na světě.

***

Každý má strážného anděla - i člověk, který vám ničí život nebo vás kritizuje. Pamatujte, že i on má strážného anděla, stejně jako vy.

***

Anděl Jimazen nám vzkazuje, abychom se probudili a začali pomáhat přírodě. Neříkejte, že vás se to netýká, protože my všichni jsme strážní anděllé přírody.

***

Archanděl Gabriel a archanděl Michael říkali, že všichni musíme udržovat světlo naděje, aby plálo v našich srdcích, abychom ho i my sami viděli. 

***

Je jedno, jak osamoceně se cítíte, nebo jaký byl doteď váš život, pamatujte, že vždy je přímo u vás někdo, kdo vás bezpodmínečně miluje, ať se děje cokoliv, a kdo to s vámi nikdy nevzdá - je to váš strážný anděl.

***

Máme za sebou Brexit, Teresa May se stala premiérkou ve Spojeném království, americkým prezidentem se stal Donald Trump a mnoho dalších voleb probíhá různě po světě. Tyto velké změny se dějí po celém světě a ovlivní naše životy, a proto musíme všichni pomáhat andělovi naděje, aby se mu podařilo zajistit, že světlo naděje bude jasně plát před každým z nás. Nikdy nesmíme dovolit, aby vyhaslo.

***

Pokaždé, když uvidíte ptáka v letu, připomeňte si, že máte strážného anděla, který s vámi létá celý život.

***

Andělé mi řekli dnes ráno, abych vám pověděla, že pokud jste si neudělali žádné novoroční předsevzetí, nebo jste ho udělali, ale už porušili, zkuste to znovu. Mohli byste třeba vzít hněv a nenávist a přeměnit je v lásku?

***

Andělé chtějí, abych vám připomněla, abyste nezapomínali říkat své rodině a přátelům, své mamce a taťkovi, babičce a dědovi, tetě a strýčkovi, že je máte rádi. 

***

Jste bezpodmínečně milovaní. Jste vzácní a uctívaní svým strážným andělem.

***

Nikdy nic nepřipraví matku nebo otce na ztrátu dítěte. Je to srdcervoucí. Pamatujte, že strážný anděl vašeho dítěte vzal jeho duši a odnesl ji rovnou do nebe. Vaše dítě je v míru a šťastné. A zároveň, zatímco je v nebi, je s vámi pokaždé, když na něj myslíte.

 

***

Jedna z otázek, kterou si musíme často klást, je v jakém světě chceme žít. Vím, že já chci žít v mírovém světě.

***

Nedávno mi jedna mladá žena řekla: "Lorno, kam se poděli všichni andělé?" Odpověděla jsem jí "Jsou přímo tady kolem nás" a její tvář se rozzářila velkým úsměvem.

***

Nedávno během jednoho deštivého dne jsem pozorovala malou holčičku, která běhala po cestě s deštníkem v gumácích. Za ní běhal anděl, držel nad ní další paraple a napodoboval ji, když skákala do kaluží. Jedna důležitá věc, kterou můžeme všichni udělat, je říct dětem, které máme ve svém životě, že mají strážného anděla, který je bezpodmínečně miluje.

***

Je důležité být sám sebou. Vše, co děláte, je vaše volba, ale naslouchejte zároveň svému strážnému andělovi. 

***

Váš strážný anděl chce, abyste si užívali darů, které máte. Uvědomte si je a pěkně sami sebe obejměte!

***

Modleme se všichni k Bohu a andělům, aby nám dali veškerou sílu k tomu, abychom posbírali úlomky krizí a všech těch strašných věcí, které se na světě dějí, a šli kupředu s vírou v srdci.

***

Váš strážný anděl chce, abyste přijali sami sebe a viděli, jak úžasní a skvělí jste. Uvědomte si všechnu tu lásku, kterou v sobě máte - tu čistou lásku.

***

Když jsem byla nedávno venku na procházce, andělé mě upozornili na to, jak kolem bují příroda. Země byla plná života: narcisy, sněženky a poupata na stromech. Slyšela jsem také, jak všichni ptáci zpívají. Mé srdce zaplesalo.

***

Je dobré si připomínat, že bychom měli uznat, pokud se někomu něco podaří nebo pokud někdo udělal, co mohl. Uznejte jeho snahu, ať už je to na pracovišti, ve škole nebo doma. Každý muž, žena i dítě si zaslouží být pochváleni. 

***

Teď nedávno byl Valentýn a já vím, že hodně lidí na tento den nadává a zlobí se, že se z něj stala komerce, ale já se na ten den tak nedívám, protože vidím anděly lásky, jak se v tuto dobu snaží ze všech sil pohnout lidskými srdci. Vídám je, jak našeptávají lidem do ucha a připomínají jim, že den svatého Valentýna jim dává přiležitost někomu říct, že je pro je ně vzácný a že ho mají rádi. Nepropásněte tuto příležitost někomu říct "mám tě rád", obzvlášť, pokud vám to přes rok přijde těžké to říct. Romantická láska je velmi cenná. Je to něco, co bychom nikdy neměli brát jako samozřejmost, ať už ji máme v životě jen na chvíli nebo na dlouho. Nebojte se říct tomu, na kom vám záleží, že ho milujete. 
 

***

Andělé chtějí, abychom ve svých srdcích probudili více radosti a lásky a mohli tuto radost a lásku dávat ostatním.

***

Pokud jste rozhádaní nebo se nebavíte s někým z rodiny nebo přátel, vyřešte to. Andělé vždy říkají, že nesmíme dovolit takovýmto sporům, aby rostly a hnisaly. Nestojí to za to!

***

Váš strážný anděl je vždy s vámi a provází vás na každém kroku vaším životem. 

***

Když truchlíme, jsme obklopeni anděly a duše milovaného člověka je v tu chvíli s námi. 
 

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna