Jdi na obsah Jdi na menu

PŘÍSPĚVKY ZA ŘÍJEN

30. 10. 2016

14713615_10154612130592630_7887982101150927219_n.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anděl naděje nás všechny žádá, abychom udělali, co je v našich silách, aby světlo naděje dál plápolalo ve světě. Anděl naděje nosí ohromnou pochodeň s plamenem naděje a chce, abychom všichni tento plamen viděli. Je přímo před vámi, v životech vás všech. Dovolte si vidět to světlo naděje a pomoci. Anděl naděje vás také prosí, abyste byli světlem naděje pro ostatní, pro ty, které milujete, i pro ty, které neznáte.

***

Psychické zdraví je ohromný problém po celém světě. Myslím, že to je něco, co jsme všichni popírali, protože všichni máme čas od času psychické potíže. Ať už je to stres, úzkost nebo silná deprese nebo mnoho dalších symptomů, psychické problémy ve světě jsou na vzestupu. Musíme udělat vše, co je v našich silách, abychom pomohli těm, kteří trpí psychickou nemocí. Zapomínáme, že děti a mladí lidé mohou trpět stejnými potížemi jako jakýkoliv dospělý, takže musíme podporovat jeden druhého a tlačit na naše vlády, aby zavedli služby, které jsou potřeba. Ve světě v tuto chvíli není dostatečné možností pomoci, která by pomohla bojovat proti tomuto ohromnému problému. Ve svých myšlenkách a modlitbách jsem se všemi, kteří trpí. Nemáte se za co stydět.

***

14713721_10154592413002630_6858952797750727365_n.jpgMinulý týden byl mezinárodní den dívek, který mi připomněl ty báječné dívky, se kterými jsem se potkala v Etiopii, když jsem tam cestovala se svou nadací. Tato dívenka je z Debra Markos. Její matka tam učí přírodopis. Chce pilně studovat a stát se doktorkou jako její sestra. Musíme podporovat tyto mladé ženy a dívky po celém světě. Každý je důležitý. Každý je bezpodmínečně milován svým strážným andělem. I my je musíme milovat. Pokud chcete podpořit více dívek skrze mou nadací, prosím přispějte zde.

***

14716123_10154598957367630_9183297318953207816_n.jpgMinulý týden mi umřela moje králičí kamarádka Mimsy. Bylo jí osm let. Její srdíčko vypovědělo službu. Byla jsem s ní a jemně na ní mluvila, zatímco jsem jí hladila. I když byl vedle Mimsy anděl, nijak mi to neusnadnilo, že jsem o ni přišla. Vím, že to byl jen králík, ale stala se součástí mého života. Vím, že naší fence Holly se po ní bude také stýskat, protože si spolu často hrály a povídaly. Vždycky jsem říkala své dceři, že jsou do sebe zamilované, i když jedna byla pes a druhá králík. Často jsem viděla, jak Mimsy pusinkuje Holly na čumák. Vím, že mým vnoučatům se po ní bude také stýskat, protože s ní běhala po zahradě, když si tady hrála, a také jí krmila a sbírala pro ní sedmikrásky. I mně bude moc chybět. Hrozně jsem se už naplakala. Tohle je fotka Mimsy před pár lety. Vyfotila ji má nejmladší dcera Megan.

***

Svět potřebuje vaše modlitby. Nemodlete se jen za svou zemi, ale za celý svět. Modlete se, aby nastal mír, a aby se všichni trpící lidé cítili znovu bezpečně. Mír prospívá nám všem.

***

14725602_10154623475267630_5295134727225943915_n.jpgMinulý týden jsem byla v Kilkenny. Potřebovala jsem tam zařídit pár věcí, a když jsem procházela kolem knihkupectví na High Street, stál u vchodu nezaměstnaný anděl. Řekl "Lorno, pojď dovnitř a podepiš svou novou knihu Rok s anděly!"

Chvíli jsem váhala a anděl mi řekl "Lorno, strávila jsi celý den v Dublinu a zašla jsi s vydavatelem do tolika knihkupectví podepsat svou knihu, ale i tady v Kilkenny je spousta lidí, kteří by měli moc rádi podepsaný výtisk. A tak jsem souhlasila. Vešla jsem dovnitř a šla až na konec obchodu, kde jsem potkala krásnou paní a zeptala se jí, jestli by chtěla, abych podepsala pár svých knih? A ona souhlasila.

***

Můj strážný anděl mi řekl "ochlazuje se, ale to není důvod k tomu, abys přestala cvičit. Musíš na vzduch, Lorno. Musíš se udržovat aktivní a zdravá." Nechtělo se mi jít ten den ven na procházku, ale můj strážný anděl na tom trval. Věděla jsem, že má pravdu. Andělé mají vždycky pravdu.

Vím, že i váš strážný anděl vás nabádá k tomu, abyste cvičili a chodili na čerstvý vzduch vždy, když máte příležitost. To samé platí pro vaše děti. Naslouchejte proto svému strážnému andělovi. Nevymlouvejte se, že je moc zima nebo prší. Prostě jděte ven! Teple se oblečte a jděte na procházku. Já jsem to tak udělala.

***

Váš strážný anděl vám chce připomenout, že si máte dovolit cítit se trochu radostněji ve všem, co dnes děláte. Uvědomte si, že si můžete dovolit cítit se šťastněji. Je to na vás. Váš strážný anděl je vždy s vámi a podporuje vás.

 (text na obrázku: DOVOLTE SI BÝT KAŽDÝ DEN ŠŤASTNÍ)

***

Když jsem minulý týden jela po silnici domů, všimla jsem si, že z mnoha stromů už padá listí. Sem tam byly některé listy na stromech podél cesty už nádherně zlaté a oranžové. Toto je nádherné roční období. Vím, že za chviličku budou mít všechny listy tyto nádherné barvy. Vždy mi připomenou anděla Eliáše. Nezapomínejte obdivovat krásy podzimu.

***

1.jpgCítila jsem se velmi poctěna, že jsem byla otcem Owenem a tamní komunitou pozvána na slavnostní přestřižení pásky v Hacketstownu u Carlow. Bylo to pro obchod mé nadace APA (Partnerství s Afrikou). Děkovala jsem všem andělům za to, že nepršelo, ale svítilo sluníčko. Tamní komunita přinesla hodně doma napečených dobrůtek, což bylo úžasné, a také se podával čaj a káva. Měla jsem několik šálků čaje a sladký košíček. Byl vynikající. Vše se odehrávalo venku. Obchod byl neuvěřitelný a byl tam takový dav lidí. Ve svých modlitbách jsem prosila anděly, aby požehnali této komunitě a aby stejné požehnání bylo přeneseno do celého světa i zde v Irsku dětem, kterým můžeme skrze mou nadaci pomoc.

Pokud chcete na nadaci přispět, můžete zde: http://foundation.lornabyrne.com/

***

Když jsem nedávno procházela jedním obchodem, spatřila jsem jednoho anděla, který stál vedle buráků a předstíral, že je jí. Musela jsem se smát. Když jsem kolem něj procházela, řekla jsem mu "Ano, už brzy bude Halloween". Dál jsem nakupovala a o několik minut později jsem viděla malého chlapce, který se objevil zpoza nákupního košíku své maminky s halloweenskou maskou. Předstírala jsem, že jsem se ho lekla, a řekla jsem mu, že mu to moc sluší. Chlapec si sundal masku a zeširoka se na mě usmál, i když dál plaše stál za svou maminkou. Dva andělé, kteří u nich stáli, byli také oblečeni do halloweenských kostýmů. Byli velmi barevní, ale nešel z nich strach. Má vnoučata jsou teď u mě a děláme si takový halloweenský víkend. Moc se těším, až je uvidím, jak se baví o halloweenské noci.

***

Nezaměstnaní andělé mě "otravují", abych všem připomínala, že mají požádat svého strážného anděla, aby jim poslal nezaměstnané anděly pro sebe, svou rodinu a přátele, ale i pro cizí lidi. Nezaměstnaní andělé vám mohou pomoct dokonce, i když jdete po ulici nebo čekáte před školou, abyste vyzvedli děti, nebo jedete do práce. Požádejte svého strážného anděla, aby vám dnes poslal nezaměstnané anděly. Neříkejte si, že žádného nepotřebujete. Každý potřebuje nezaměstnané anděly, aby mu pomohli s každodenními, obyčejnými, triviálními věcmi. Nezaměstnaní andělé už teď děkují všem, kteří je zaměstnávají.

***

Váš strážný anděl vám chce připomenout, že vás bezpodmínečně miluje. Uctívá vás. Má oči jen pro vás a jste pro něj jeho jednička. Je s vámi každou vteřinu vašeho života. Nemůžete se ho zbavit. Můžete ho jen ignorovat, rozhodnout se ho neposlouchat nebo zcela popřít jeho existenci. Můžete si klidně říkat "Všechno zvládnu sám!" Ale i tak je váš strážný anděl s vámi a celou dobu vám pomáhá.

***

Když vám zemře někdo, koho jste milovali, ta prázdnota ve vašem srdci nemůže být nikdy znovu naplněna. Bude ve vás pořád; je to láska, kterou jste cítili pro toho, jenž jste milovali. Nikdo jiný nemůže nikdy nahradit tohoto člověka, ale pamatujte, že jeho strážný anděl ho měl v náručí a odnesl ho do nebe.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna