Jdi na obsah Jdi na menu

PŘÍSPĚVKY ZA ZÁŘÍ

3. 10. 2016

adobestock_77366820.jpeg

Má dárková kniha se má stát vaší dárkovou knihou. Má vám dát naději a víru ve vás samé, abyste si uvědomili, že jste milováni a ctěni. Procházejte každým ročním obdobím ruku v ruce se svým strážným andělem a dovolte svému životu, aby v něm bylo více radosti, štěstí a smíchu. Uvědomte si svou duchovní stránku. Dovolte si otevřít oči a vidět svůj život pozitivně. Jak půjdete ruku v ruce se svým strážným andělem po této cestě, objevíte, jak žít život naplno v každém ročním období. Zjistíte, že jste milováni a ctěni, tím, že si uvědomíte, že ať se děje ve vašem životě cokoliv, zvládnete to. Až přijde konec roku, ohlédnete se, budete na sebe pyšní a řeknete si „Bravo!“

Předobjednat knihu v angličtině si můžete zde.
http://ow.ly/sG4v303XayI

***

Minulý týden jsem se dívala na zprávy o válce v Sýrii. Andělé mi připomněli, abych vám připomněla, že všechny děti jsou nevinné. Neudělaly nic špatného a zaslouží si naši pomoc a ochranu. Nezapomínejte, že by to mohly být vaše děti, vaše neteř nebo synovec, vaše sestřička nebo bráška. Modlete se za ty v Sýrii. Modlete se, aby vůdci světa naslouchali a zastavili tuto ohavnost. Udělejte, co můžete. Pošlete nějaké oblečení. Přispějte, kolik můžete. Žádná pomoc není příliš malá. Žádný dar není příliš malý. Má nadace podporuje UNICEF, který pomáhá malým dětem v Sýrii.

***

Každý z nás může zapracovat na tom, aby se vztah s jeho strážným andělem zlepšoval a sílil. Váš strážný anděl už s vámi má věčný, nikdy nekončící vztah. Je to jen naše lidská stránka, pro kterou je to těžké.
Také bych ráda poděkovala Alanovi, řidiči kamionu, který mi minulý týden pomohl, když mi na dálnici praskla pneumatika. Alane, jsi super!

***

Nezapomínejte myslet na svou rodinu, přátele a třeba i někoho, s kým jste jen chviličku mluvili. Požádejte svého strážného anděla, aby jim poslal nezaměstnané anděly, i kdybyste si mysleli, že žádné nepotřebují. Možná že potřebují. A taky nezapomeňte požádat o nezaměstnaného anděla pro sebe.

***

Váš strážný anděl chce, abyste se zamysleli nad minulostí a našli nějaký moment, kdy vám váš strážný anděl pomohl. Váš strážný anděl mi říká, že vám v životě pomohl milionkrát, znovu a znovu.

***

Na světě se toho dnes tolik děje, a tak vás prosím, abyste si vyšetřili pár vteřin a každý den se pomodlili za svět a všechny lidi v něm. Modlete se i za přírodu a za sebe, za svou rodinu a přátele, za lidi, které znáte, i ty, které moc neznáte. Třeba až pojedete někam autem, vlakem nebo autobusem, nebo pojedete na kole, i v tu chvíli se můžete modlit. Modlitba zabere jen chviličku.

***

Nevím, jestli to víte, ale já každý den děkuji Bohu za všechna požehnání, která mám. Když se ráno probudím a otevřu oči, děkuji Bohu za to, že jsem naživu, že mohu dělat všechny normální věci a za lásku, která je v mém životě. Dokonce děkuji Bohu za všechny své vzlety a pády. Všichni je máme a já mu děkuju i za ně.

***

Váš strážný anděl vám chce připomenout, že každý den je nový začátek. Vždy máte na výběr říct ano nebo ne. Například můžete zpomalit, když jedete moc rychle, protože máte zpoždění. Pamatujte, že je lepší dostat se na místo bezpečně a nikoho nezranit. Vaše rodina chce, abyste se v pořádku večer vrátili domů.

***

Nezapomeňte se dnes usmívat. Pozdravte někoho, pozdravte i sami sebe. Když ráno vstanete a podíváte se do zrcadla nebo si myjete ruce či chodidla, když skončíte, usmějte se na sebe. Připomene vám to, že je třeba dělat maximum pro to, abyste vpustili štěstí a radost do svého života.
Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

***

Váš strážný anděl chce, abyste si věřili stejně tak, jako on věří vám. Pamatujte, že jste bezpodmínečně opatrovaní a milovaní svým strážným andělem. On má oči jen pro vás. Jste jeho jednička.

***

Vždycky špatně vyslovuji slovo romantická (Lorna vždy říká rosemantic místo romantic – rosemantic by česky znělo zhruba jako růžomantická – pozn. překl.), nikdy jsem nebyl schopná říct to správně. Pokud nemáte ve svém životě romantickou lásku, nezapomeňte požádat svého strážného anděla, aby k vám přivolal anděla partnerské lásky a ten vám pomůže získat odvahu a sebedůvěru, kterou potřebujete k tomu, abyste vpustili romantickou lásku do svého života. Nestyďte se. Pamatujte, že ten druhý člověk se stydí stejně jako vy. Na světě je dnes velké množství lidí, kteří hledají romantickou lásku – nějakého partnera.

***

Když se modlíte, nikdy se nemodlíte sami. Váš strážný anděl se modlí s vámi a také modlitební andělé. Ti jsou jako ohromný vodopád, ve kterém jsou miliony modlitebních jasně zářících andělů. Místo aby plynuli dolů, jdou vzhůru s vašimi modlitbami. Zesilují pro vás vaši modlitbu. Je jedno, o co žádáte. Modlitba je mocná. Dokáže pohnout horami.

***

Podívejte se na všechny ty báječné věci, které máte ve svém životě. Zkuste je rozpoznat. Váš strážný anděl mi říká, že když to uděláte, obzvlášť ve dnech, kdy se cítíte na dně, pomůže vám to cítit se lépe a dodá vám to odvahu pohnout se kupředu. Je dobré se zaměřit na všechny dobré věci, které jsou ve vašem životě. Váš strážný anděl je s vámi v každé chvíli a připomíná vám všechny báječné věci, které v životě máte.
 

***

Každý, koho jsem kdy viděla, i třeba jen z dálky, má problémy se mít rád. Vídám ten studený pás kolem vás všech. Uvolněte dnes svou lásku, dovolte jí vystoupit ven. Čím více se máte rádi, tím více jste schopni mít rádi ostatní, protože ve vás roste soucit a pochopení. I když láska někdy bolí, je stále tak vzácná, neboť hýbe našemi emocemi. Nikdy bychom neměli propást příležitost mít rádi sami sebe, lidi kolem sebe a i ty, které neznáme. Prosím o to, aby se ten pás kolem vás dnes rozpustil, i kdyby to bylo jen na chviličku.

***

Někdy naše ego neposlouchá a my odmítáme radu od andělů. Zkuste následující týden odložit své ego, své pochyby, svou skepsi a svůj cynismus a naslouchat svému strážnému andělovi. Dovolte si vidět všechna ta požehnání, která máte ve svém životě.

***

Hledání práce
Velmi často se mě lidé ptají, jestli jim mohou andělé pomoct při hledání práce. Ze všeho nejdříve se pomodlete, potom požádejte svého strážného anděla o vedení a pak si řekněte, že chcete práci. Častokrát totiž lidé skutečně práce nechtějí, mají nějakou představu o tom, jak by měla vypadat jejich vysněná práce, ale nesmí zapomínat na to, že ke každému cíli vede mnoho schodů, mnoho stupínků. Všichni jsme na cestě, která má mnoho překážek a odboček. Váš strážný anděl vám dává mnoho znamení, i skrz ostatní lidi. Možná byste měli zkusit jinou práci nebo jít znovu do školy.

***

Po tom, co jsem viděla tu strašnou zkázu války, která teď zuří v Sýrii a jiných částech světa, andělé chtějí, abych vám připomněla, že se všichni musíme modlit. Hlavně za nevinné děti postižené válkou. Pamatujme na to, že ony neudělaly nic špatného, tak si prosím udělejte malinkou chviličku a pomodlete se za to, aby se mír dostal ke všem těmto dětem. Všichni se musíme modlit za světové vůdce a za to, aby otevřeli svá srdce, pocítili soucit a lásku a řekli "Tohle musí skončit, pojďme to ukončit. Už žádnou válku."

***

Můj vlastní strážný anděl, stejně jako ten váš, chce, abychom viděli všechno to dobré, co je na světě. Všímejte si těch báječných a dobrých věcí, které druzí dělají, a také těch báječných a dobrých věcí, které děláte vy každý den.

***

Pamatujte si, že nejste sami. Jste milováni a ctěni svým strážným andělem. On vás má bezpečně ve svém náručí. Ať se ve vašem životě děje cokoliv, váš strážný anděl vás nikdy neopustí. Jste jeho jednička. Jste pro něj tou nejcennější věcí na světě. 

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným,

Lorna