Jdi na obsah Jdi na menu

PROSBA O POMOC FONDU NA DOKUMENT PRO AMERICKOU TELEVIZI PBS

10. 9. 2013

lb-fb.jpg Trošku se stydím, ale ráda bych vás požádala, zdali byste nezvážili přispět něco do fondu na tento dokument pro americkou veřejnou televizi WHYY ve Filadelfii. Video o tom !!!KLIKNI ZDE!!! Tento dokument, přestože v něm vystupuji já, není ve skutečnosti o mně, je o tom, jak rozšířit po Americe poselství o tom, že každý člověk, nehledě na jeho víru, nebo zdali je dobrý či špatný, má svého strážného anděla.

Když lidé opravdu věří, že mají strážného anděla, více si v životě důvěřují a také mají víru a naději ve svůj život i svět kolem nich.

Andělé mi stále říkají, že se musím více snažit, abych své poselství rozšířila více po Americe, abych Američanům připomněla, že mají strážného anděla, a abych jim dala vědět, že jejich duchovní revoluce je velmi důležitá nejen pro ně, ale pro celé lidstvo. Je mi stále připomínáno, že Amerika má sehrát klíčovou roli v duchovní evoluci lidstva, ale aby k tomu mohlo dojít, musí se Američané stát duchovně uvědomělejší a více si uvědomit, že mají duši.

Všichni Američané se musí spojit dohromady, chytit se za ruce a připomenout si, že jsou všichni Američané a že musejí duchovně růst společně.

Pokud by měl někdo obavy, ujišťuji vás, že z tohoto programu nebudu mít ani korunu a sama si budu platit i svoje cestovní výlohy spojené s cestou do Ameriky v rámci natáčení tohoto dokumentu. Pokud chcete zjistit více o tom, jak můžete přispět (včetně informací o tom, jak je možné získat pozvánku na natáčení a být přitom ve studiu se mnou), navštivte tento link !!!KLIKNI ZDE!!!

Velmi si vážím všech, kteří se rozhodnou přispět a také bych byla moc ráda, pokud byste tuto informaci sdíleli s ostatními, které by to mohlo zajímat a chtěli tuto akci podpořit.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna

P. S. Moje děti mi neustále říkají, ať si přestanu dávat takhle ruce před obličej, když se stydím nebo jsem nesmělá.

A také přikládáme fotky z akce v Amsterdamu, která proběhla minulý víkend. !!!FOTKY ZDE!!!