Jdi na obsah Jdi na menu

PRVNÍ VÝTISK NEBESKÉ LÁSKY

2. 4. 2014

lfh.jpgPřed 5 minutami jsem dostala výtisk své nové knihy Nebeská láska. Jsem z ní nadšená – vypadá úžasně. Je to zvláštní, když člověk tolik pracuje na knize a pak ji drží v ruce.

Věřím, že tato kniha změní život hodně lidem, alespoň se za to modlím. Toto je poprvé, co mi andělé řekli, že vám můžu říct o tom, že vidím lásku jako fyzickou sílu. Dovolte mi, abych vám popsala, jak síla lásky vypadá.

Když jsem dnes dorazila na letiště v Dublinu kvůli své cestě do San Franciska, viděla jsem sílu lásky mezi matkou a dcerou, které vycházely z letiště. Té dceři bylo asi čtyřicet a otočila se a chytila svou matku, která už byla starší a vypadala velmi křehce. Viděla jsem něco, co vypadalo jako mlha, která vycházela z každého póru té dcery, z celého jejího těla. Ta mlha neměla žádnou barvu, ale zářila a třpytila se, jako se třpytí led, když na něj dopadnou sluneční paprsky. Když podala ruku své matce, andělé její ruku ozářili a zdálo se, že síla lásky vychází z její ruky mnohem intenzivněji. Když se ta dcera dotkla své matky, viděla jsem sílu lásky, jak vychází také z její matky. Vycházela z ní sice trochu váhavě, ale bylo evidentní, že z ní také proudí k její dceři.

Andělé mi říkají, že tak málo lidí opravdu přemýšlí o lásce, a když o ní přemýšlí, mají tendenci myslet jen na partnerskou lásku. Láska je láska, je to stále jen jedna láska, ale andělé mi ukázali, že mnoho lidí má velmi úzkoprsý pohled na lásku. Setkávám se s tolika lidmi, kteří zoufale touží po lásce, ale nevidí lásku, která už je v jejich životech. Neuvědomují si, že je tolik různých způsobů, jakými můžeme milovat.

Kdybychom si jen více uvědomovali lásku, naše životy by byly mnohem šťastnější. Proto jsem napsala tuto knihu.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna