Jdi na obsah Jdi na menu

RADOSTI JARA!

2. 3. 2014

oak-tree.jpgJaro je roční období, ve kterém se mění energie všech lidí a věcí. Nejen my, ale i všechny květiny a zvířata se zdají být probuzenější a živější. Energie, kterou vidím kolem lidí, je na jaře taková plnější života, víc vibrující. Je to, jako by sluneční paprsky měly na každého pozitivní účinek a pozvedávaly energii a náladu.

Také to vidím u rostlin a stromů, jak se znovu probouzejí a srší energií ze slunce. Nedávno jsem se dívala zblízka na jeden strom a viděla jsem paprsek energie, světelnou sílu, jak proběhla od kořene kmenem nahoru a do několika, ne všech, větví. Potom jsem viděla, jak ten paprsek energie vylétl z větve stromu přímo přes cestu a střetl se s paprskem z jiné větve. Ty dva paprsky světla se ve vzduchu srazily, vybouchly jako malý ohňostroj a pak zmizely.

Bylo fascinující to pozorovat. Andělé mi vždy říkali, že já i všichni z nás bychom měli chodit více ven a odpočívat v přírodě, že nehledě na to, jak moc máme práce, se musíme zastavit a najít si čas na procházku v přírodě – i kdyby to měl být jen malý městský park. Potom můžeme pocítit dar fyzického, emočního a duchovního uzdravení, které příroda přináší.

Modlím se dnes za to, abyste si všimli a cítili vibrace této jarní energie ve svém životě.

S požehnáním,

Lorna