Jdi na obsah Jdi na menu

ROZTAŽENÁ KŘÍDLA

6. 2. 2013

lorna---meditacni-cd-new-cover.jpgPOSLECHNĚTE SI MOJI BEZPLATNOU MEDITACI (POUZE ÚNOR) PRO SNÍŽENÍ STRESU A BUĎTE VDĚČNI ZA RADOST, KTERÁ JE VE VAŠEM ŽIVOTĚ

Stres a starosti nás ubíjejí a činí nás slepími vůči radostem, které jsou v životě každého z nás. Nahrála jsem tuto meditaci (jednu část - 15 minut dlouhou, !!!ZDE!!! si jí můžete zdarma poslechnout pouze během února), abyste se mohli projít se svým strážným andělem a dovolit svým starostem a stresu, aby se vytratily, takže když doposloucháte tuto meditaci, uvidíte mnohem jasněji všechna pozitiva, která jsou ve vašem životě, všechny ty malé radosti, které v něm jsou. Poslech meditace vám pomůže ucítit přítomnost vašeho strážného anděla a pomůže vám si uvědomit, že se nikdy neprocházíte sami.

Poslech této meditace vám pomůže utišit váš strach z toho, co si myslíte, že se asi stane v budoucnosti, a pomůže vám vidět jasněji, co se děje ve vašem životě.

Udělejte si dnes čas na to, vzít svého strážného anděla za ruku a jít s ním na procházku, abyste utišili stres, který máte v životě, a ocenili více radosti v něm. I v těch nejnáročnějších a nejtěžších dnech jsou záblesky radosti.

Modlím se za to, aby všichni, kteří si poslechnou tuto meditaci, pocítili také její účinky.

Lorna