Jdi na obsah Jdi na menu

SILVESTROVSKÉ OHLÉDNUTÍ

31. 12. 2015

new-year-message.jpgDrazí přátelé a čtenáři Lorny,

rok 2015 je u konce a my nemůžeme nepoděkovat za všechno dobré, co nám přinesl. V tomto roce mimo jiné Bůh opět dovolil, aby Lorna přijela do našich krajin a dotkla se mnoha lidských srdcí. Jsme rádi, že jsme měli tu čest být u toho a děkujeme Bohu, Lorně i vám všem za pomoc a přízeň. Pevně doufáme a věříme, že Lorna brzy (snad v roce 2017) znovu přijede.

Přejeme vám všem jen to nejlepší v nadcházejícím roce. Ať jste všichni zdraví, šťastní, spokojení a v míru sami se sebou i s celým světem. Nechť jsou vaše dny prozářeny Boží přízní a prodchnuty andělskými doteky. Nechť na Zemi vládne láska, mír a harmonie a nechť je náš modrý domov uzdraven ze všech nemocí a potíží, které jsme mu my lidé způsobili. Nechť je budoucnost celé lidské rodiny světlá a plná naděje, nejen tento nadcházející rok, nýbrž navždy. Amen!

S láskou,

Honza a Pája

P. S. Tady je pár zajímavých statistik z našich stránek za tento rok. Celková návštěvnost stránek a počet nových fanoušků na facebooku stále narůstají a jsme za to moc vděční, protože víme, že Lornino poselství je pro svět důležitý, a proto tuhle práci děláme s láskou.

Nejčtenější článek roku 2015
EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR S LORNOU
Tento článek si dosud přečetlo 9397 lidí.

Nejzobrazovanější fotky roku 2015
LORNA V PRAZE
Nejvíce jste byli zvědaví na fotky z druhé návštěvy Prahy, kdy jste tuto galerii zobrazili 8499 krát.

Nejsledovanější video roku 2015
LORNA BYRNE - PRAHA KONGRESOVÉ CENTRUM - 22/03/2015
Nejvíce očekávané video roku se zaslouženě stal záznam přednášky Lorny v Praze, kdy si ho dosud přehrálo od srpna 5506 lidí.