Jdi na obsah Jdi na menu

SOUHRN ČLÁNKŮ

3. 4. 2016

lornuska.jpgTravte čas s lidmi ve vašem životě!

Můj strážný anděl mi dnes ráno řekl, že si musím vyčlenit nějaký čas pro sebe, než pojedu na další pracovní cestu, a užívat si společnosti svých dcer a vnoučat. Váš strážný anděl vám chce připomenout, abyste udělali to samé. Užívejte si společnosti druhých a nedopusťte, aby vám to připadalo jako povinnost. Váš strážný anděl je pořád ve vaší společnosti. Není to pro něj povinnost, je to pro něj potěšení, protože vás bezpodmínečně miluje. Je dobré se nad tím zamyslet, když jsme ve společnosti druhých, a dovolit vaší lásce, aby se jich dotkla, a jejich lásce, aby se dotkla vás.

***

psik.jpgMají zvířata strážné anděly?

Mnoho lidí se mě ptá, jestli mají zvířata strážné anděly. Vždycky říkám, že nemají individuální strážné anděly, ale andělé jsou vždy v přírodě a pomáhají zvířatům. Musíme si pamatovat, že my jsme strážní andělé všech zvířat a celé přírody, včetně našich domácích mazlíků.

Nedávno jsem viděla starou ženu, jak nesla v náručí starého psa. Nesla ho, když šla po bahnité cestě, a u toho se kolébala ze strany na stranu. Před ní byl anděl, který svýma nádhernýma rukama podepíral ty její, aby toho psa unesla. Když zašla za roh, dala psíka zpátky na zem a řekla mu "tak a teď už zvládneš jít chvíli sám." Něžně ho pohladila po hlavě. Když se ten pes rozešel, všimla jsem si, že nemá jednu tlapku. Tato paní byla strážným andělem tohoto pejska.

Andělé chtějí, abych vám všem připomněla, že toto musíme mít na paměti. My sami máme na starosti zvířata světa. My jsme jejich strážní andělé. Andělé nám jen pomáhají a neustále nám připomínají, že se musíme starat o náš svět.

***

Tragédie bezdomovectví.

Od dob, kdy jsem byla dítě, mi andělé dovolili spatřit, když někdo přišel o domov. Když někoho vyhodili z domova na ulici s jeho zavazadly. Skutečně mě to bolí i dnes a vím, že to musí bolet i vás, když si představíte, že to samé se děje i dnes, v této moderní době zde v Irsku a na mnoha místech po celém světě. Zdá se, že naše vláda toho moc nedělá. Jsou to dobročinné organizace, které pomáhají lidem bez domova, a ty zahrnují i vás a mě, protože my všichni musíme pomáhat těmto organizacím.

Žádné dítě by nemělo být bez domova. Žádné dítě by nemělo stát frontu na jídlo a mít radost, když dostane teplé jídlo. Cítím, že naše vláda v Irsku se na lidi vykašlala. Má se za co zodpovídat. Minulá a budoucí vláda. Doufám, že vláda bude mít srdce a napraví bezpráví pro naše děti. Pamatujte, že budoucnost patří mladým!

***

pray.jpgProsím modlete se!

Vyzývám vás, abyste se všichni modlili za sebe, své rodiny, ale i za celý svět. Udělejte si chviličku čas. Možná až budete v autobuse nebo v autě nebo někam půjdete. Vyšlete modlitbu a požádejte o pomoc pro nás pro všechny, protože svět dnes potřebuje vaši modlitbu. Všichni potřebujeme modlitbu. Všichni potřebujeme pomoc. Pamatujte, že během těch pár vteřin, které vám modlitba zabere, se nemodlíte sami. Je u vás nekonečný proud modlitebních andělů, který teče vzhůru k nebi, a všichni tito andělé i váš strážný anděl se modlí s vámi. Vaše modlitba může dát někomu jinému naději a modlitba někoho jiného může dát naději zase vám!

***

love.jpgProč je důležité milovat a ne nenávidět!

Odpalování bomb, terorismus nebo válka kdekoliv na světě jsou špatné. Vždy musíme hledat mírové cesty namísto násilí. Nikdy se nesmíme vzdát. Všichni musíme uchovávat světlo naděje, aby dál hořelo pro nás pro všechny, nehledě na to, jak moc s něčím nesouhlasíme. Vím, že lidé, nejen v Evropě, ale i v jiných zemí, neustále odpalují bomby, které zabíjejí celé rodiny a ničí lidské životy. Pouze to vytváří zahořklost, nenávist a chuť po pomstě. A to je přesně ten případ, kdy se všichni musíme sjednotit, nehledě na naše náboženství nebo národnost, a pomoct vůdcům světa, aby našli řešení. Musíme se spojit v modlitbě. I teď, když tohle píšu, vím, že někde na světě jsou ničeny nevinné životy. Nevinní muži, ženy a děti trpí. Jak řekl anděl Hosus "válka se rozpoutá snadno, ale udržet mír je ta nejtěžší věc na světě." Všichni se musíme modlit za mír a spojit se jako jeden národ, jedna jednotka, jedno lidstvo, které nesmít dovolit, aby nenávist a zloba rostly v srdcích našich dětí. Naše děti jsou ovlivňovány tím, co se dnes děje ve světě. Vím, že někteří lidé jsou šokováni, ale nesmíme se tvářit, že se nás to netýká a říct si "Co je mi po tom?" To se děje každý den. Nesmíme dovolit, abychom si zvykli na terorismus, válku nebo jakékoliv násilí. Všichni se musíme snažit dosáhnout míru, abychom mohli dát našim dětem budoucnost plnou lásky, spravedlnosti a svobody. Vaše děti mají právo na budoucnost stejně jako vy.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna