Jdi na obsah Jdi na menu

SOUHRN PŘÍSPĚVKŮ ZA POSLEDNÍ MĚSÍC

1. 5. 2016

lor-happy.jpgBuďte šťastní!

Dovolte si být šťastní. Je to v pořádku! Váš strážný anděl vám to říká každý den. Když se ráno probudíte, řekněte si "Ať se dnes děje v mém životě cokoliv, nehledě na moje starosti, udělám maximum pro to, abych byl celý den co nejšťastnější!" Váš strážný anděl ví, že do dokážete, protože váš strážný anděl je tu s vámi. Váš strážný anděl ve vás věří.

***

Chcete ve svém životě partnerskou lásku?

Slýchám od hodně mužů a žen všech věkových kategorií, že chtějí ve svém životě lásku, tedy romantickou, partnerskou lásku. A tak prosím anděly, aby romantická láska byla ve vás a kolem vás všech. Tak se prosím nestyďte. Aby romantická láska vstoupila do vašeho života, musíte mít trošku odvahy. Váš strážný anděl chce, abyste sebrali odvahu a dovolili partnerské lásce vstoupit do vašeho života. Pokud to neuděláte, nevstoupí do něj. Pamatujte, že ostatní mohou říct pouze ano nebo ne. Je mnoho mužů a žen a já se modlím, aby se navzájem našli. Požádejte svého strážného anděla, aby vám pomohl a dodal vám odvahu, kterou potřebujete.

***

Nechť spatříte světlo naděje!

Pokud jste v depresích, prosím dovolte si vidět světlo naděje. Váš strážný anděl ho drží před vámi (to světlo). Chce, abyste věděli, že všechno bude dobré, chce, abyste se znovu smáli a usmívali. Je v pořádku žít a vyhledat pomoc, kterou potřebujete. Sdílejte s ostatními. Mluvte s ostatními. Nejste sami. Váš strážný anděl je tu s vámi a drží před vámi světlo naděje.

***

lor-rabit.jpgAndělé a můj každodenní život.

Tady je taková maličkost, se kterou se chci s vámi podělit. Nedávno jsem seděla v rámci focení se svým domácím mazlíčkem králíčkem Mimsy. Musela jsem se smát, protože všude kolem nás seděli andělé. Jeden z nich hladil Mimsy zároveň se mnou. Chtěla jsem se s vámi o tento maličký zážitek podělit.

***

Když se dítě vrátí do nebe.

Když přijdeme o dítě, je to ta nejsrdceryvnější věc, která se může matce, otci, sourozenci a celé rodině přihodit. Vaše dítě si vás oba vybralo za rodiče a vědělo ještě před tím, než bylo počato, že se vrátí brzy zpět do nebe. Pamatujte, že dítě si vás oba vybralo za rodiče a vědělo, že se o něj budete starat, milovat ho a ono bude milovat vás. Dítě, které odešlo do nebe vždy chce, aby jeho rodiče, sourozenci a ostatní členové rodiny vzpomínali na ty šťastné časy a ne na ty smutné. Takové dítě chce, abyste se smáli a usmívali tak, jak by to dělalo ono. Jeho strážný anděl vzal jeho duši a odnesl ji rovnou do nebe. Jednoho dne se znovu potkáte - mějte to prosím na paměti.

***

lor-child-heaven.jpgProč je tolik nezaměstnaných andělů?

Stále se mě lidé ptají "Lorno, proč říkáš, že stále existují miliony a miliony nezaměstnaných andělů?" Existují miliony a miliony nezaměstnaných andělů, protože Bůh je stále v proudech vylévá z nebes na všechno lidstvo. Jen my je málo prosíme o pomoc. A tak požádejte, aby do vašeho života vstoupil nezaměstnaný anděl, nebo i několik andělů, kolik budete chtít, aby vám pomohli s každodenními věcmi, se všemi radostmi a starostmi. Uvidíte, že věci budou trošku jednodušší a že se mnohé vyřeší. Dovolte nezaměstnaným andělům, aby vám pomohli užívat si maličkostí. Já vždy žádám o velké množství nezaměstnaných andělů, aby byli v mém životě a pomohli mi se všemi fyzickými úkoly, které dělám - a vy byste také měli žádat. Jsem tak ráda, že je Bůh stále vylévá v tak velkém množství na nás na zem.

***

Všichni máme občas rodinné problémy!

Všichni v určitých životních úsecích procházíme rodinnými problémy. Během těchto období bychom měli pamatovat na to, že mezi sebou nesmíme stavět bariéry. Místo toho bychom měli bořit tyto bariéry a přistupovat k rodinným problémů s láskou a modlitbou. Váš strážný anděl je tu s vámi. Požádejte o podporu, kterou potřebujete, abyste mohli pomoct své rodině se znovu semknout a přestát problémy, které se někdy zdají nepřekonatelné. Pamatujte, že potřebujete jeden druhého. Nezapomeňte také vyhledat pomoct zvenčí, je-li to třeba.

***

Přátelství jsou důležitá pro nás pro všechny.

Vím, že váš strážný anděl vám vždy snaží vnuknout myšlenku, abyste zavolali kamarádovi nebo kamarádce, které jste dlouho neviděli. Měli byste udržovat přátelství kvůli budoucnosti, budoucnosti, kterou ještě nevidíte. Váš strážný anděl vám dokonce může vnuknout myšlenku, abyste se například dali do řeči s někým, kdo sedí blízko vás v kavárně. Mnohokrát může tímto způsobem vstoupit do vašeho života nové přátelství. Může to být matka s dětmi, nebo babička s dědou, nebo jen někdo, kdo je na obědě během své polední pauzy. Váš strážný anděl nikdy nechce, abyste propásli příležitost navázat nové přátelství. Čím více dovolíte přátelství, aby rostlo, tím déle ve vašem životě vydrží. Přátelství je něco, na čem vždy musíte pracovat, abyste ho udrželi živé, a co stojí za námahu.

***

lor-prayer.jpgModlitba je mocnější, než si uvědomujete.

Měli byste se modlit za všechno. Modlitba je mocná. Je to něco, co si stále plně neuvědomujeme. Měli bychom se modlit, abychom vzdali díky za všechny dobré věci v životě. Většina z nás by se měla modlit nejen za sebe a své rodiny, ale také za ostatní, které neznáme, za celý svět.

Jedna věc, kterou musíme dělat, je modlit se za mír. Měli bychom se modlit za spravedlnost, lásku a svobodu. To jsou věci, které většina z nás bere za samozřejmost, ale jiní o ně přišli.

Prosím myslete na modlitbu co nejčastěji, kdykoliv si vzpomenete. Bylo by skvělé, kdybyste si osvojili zvyk modlit se jednou denně za celé lidstvo. I kdyby to bylo jen na pár sekund.

***

lor-earth.jpgDen Země!

22. dubna byl den Země. Cokoliv je spojené s naší planetou je velmi důležité. Změna klimatu je velký problém. Změny, které klima přinese, změní naše životy tolika způsoby po celém světě. Vím, že máme tendenci toto téma ignorovat a dávat peníze a zisk na první místo, ale jestli budeme dál ignorovat změny klimatu, draze za to zaplatíme, a to především naše děti.

Den Země je připomínka toho, co musíte udělat, abychom pomohli vládám po celém světě, aby učinily správná rozhodnutí, a samozřejmě musíme já i vy sehrát svou roli. Musíme udělat všechno, co můžeme, abychom pomohli zachránit náš svět. Musíte naučit své děti, jak důležitá je naše planeta pro náš život a celou přírodu.

Když jsem byla v Etiopii, jeden z důvodů velkého sucha nebylo jen horko, ale také odlesňování (deforestace, kácení lesů). Teď už tam nerostou vůbec žádné stromy. Stromy vytvářejí vlhkou atmosféru. Tato vlhkost stoupá vzhůru a vrací se zpět jako déšť. Tento déšť je potřeba.

Takže ať už jste v jakékoliv zemi, sázejte stromy, a to především stromy, které patří do vaší oblasti. Udělejte maximum pro to, aby průmysl neznečistil vaše řeky a jezera. Nikdy jsme si nemysleli, že můžeme znečistit moře, avšak moře už je znečištěné. Anděl Jemison je strážce Země a velmi se snaží, ale my ignorujeme všechna jeho varování.

***

Noc knih

Nedávno jsem slyšela, že je noc knih. Měli bychom povzbuzovat děti v tom, aby četly knihy. Já jsem autorka  a napsala jsem čtyři knihy. Vím, že mnoho lidí četlo pouze mou první knihu a už ne ty ostatní, tak možná budou mít příležitost si přečíst i ty ostatní.

Když je noc knih, můžete se setkat s přáteli a bavit se o knihách, které jste četli, a také se dozvědět o knihách, které jste pravděpodobně nečetli. Čtení není jako dívání se na film; čtení je jako když vstoupíme do knihy. Kniha ožije a vy prožíváte její příběh krok za krokem, emočně a fyzicky. Myslím, že to je něco, co u filmu nejde.

Setkejte se se svými přáteli a začněte číst. Mluvte o knize, kterou čtete, a o příběhu, který jste díky ní prožili. Ponořte se do příběhu, dovolte všem svým starostem a stresům, aby zmizely po dobu, kdy čtete. To je jeden z důvodů, proč lidé rádi čtou knihy. Zkuste to a uvidíte!

***

lor1.jpgProč si děti vybírají rodiče, kteří nám přijdou špatní?

Má dcera se mě nedávno zeptala na jednu věc. Řekla "Mami, jak si proboha může dítě vybrat matku, o které ví, že k němu bude krutá?" Mluvila jsem s ní o tom, že jsem slyšela příběhy o matkách či otcích, kteří zranili své dítě, nebo ho dokonce zabili. Je to něco nemyslitelného a každému to láme srdce. Pochopit, proč nějaká matka udělá něco takového, je skutečně velmi těžké. Obzvlášť, když já sama to nedokážu pochopit.

Duše dítěte, než je počato, ví všechno o svých rodičích. Tak proč si dítě vybere špatného rodiče? Dítě ví, že rodiče jsou drogově závislí nebo že na něj budou zlí a budou mu ubližovat, ale také ví, že jeho rodič má na výběr, jestli udělá nebo neudělá všechny ty hrozné věci. Být dobrý, milující rodič je nejtěžší práce na světě. Ať tak či tak dítě si zvolilo přijít na tento svět a milovat své rodiče bezpodmínečně. Neexistuje na to prostá odpověď. Zaměřím se na tuto otázku podrobněji ve své nové knize!

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna