Jdi na obsah Jdi na menu

STROM A SEDMIKRÁSKA

30. 7. 2015

tree-leaf.jpgSTROMOVÝ ANDĚL NÁS PROSÍ, ABYCHOM POMÁHALI CHRÁNIT STROMY

Když jsem byla v červnu v nádherné zahradě květin v Hamburgu, viděla jsem stromového anděla. Stromový anděl je jen jeden a nevídám ho velmi často (Lorna o tomto andělovi mluví v ženském rodu - "nevídám ji příliš často", pozn. překl.). Většinou vídám stromového anděla jen v jednom stromu, ale tentokrát se pohyboval od jednoho stromu k druhému nehledě na to, jak ten strom byl velký. Tento anděl má všechny odstíny zelené a hnědé a, když fouká trochu větřík, hýbe se spolu se stromem. Stromový anděl nám připomíná, jak moc potřebujeme stromy, jak moc potřebujeme přírodu. Neustále se mi vrací vize, ve které jsem viděla jednu z možných budoucností, v níž děti budoucnosti nevědí, co je to strom - protože už žádné stromy nejsou - jsou jen na fotkách! Je naší zodpovědností starat se a pečovat o stromy, sázet nové a ozvat se proti tomu, aby se příliš kácely.

***

daisy.jpgPOPOVÍDEJTE SI SE SVÝM STRÁŽNÝM ANDĚLEM

Nezapomínejte si povídat se svým strážným andělem. Pokud nevíte jeho jméno, prostě mu nějaké vyberte. Je to vaše volba. Viděla jsem jednu holčičku, jak trhá sedmikrásky. Měla jich celý svazek v levé ruce, když jsem spatřila, jak se otevřelo světlo jejího strážného anděla. Stál před ní a ta holčička natáhla ruku a podala mu jednu sedmikrásku. Pak hlasitě zakřičela "sedmikrásko". Její strážný anděl se na mě otočil a řekl mi, že ta holčička si sama vybrala jméno svého strážného anděla, protože miluje sedmikrásky. Zeptala jsem se ho "ona tě vidí?" Odpověděl mi "Ano, Lorno, ty víš, že mě vidí." Ta holčička pak pokračovala v trhání sedmikrásek.

Pamatujte, že si můžete sami zvolit jméno svého strážného anděla, pokud chcete. On bude jenom rád. To je ta nejčastější otázka, kterou dostávám, a tak doufám, že tento příběh odpoví některým z vás na vaši otázku.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna