Jdi na obsah Jdi na menu

Tour Nebeská láska - Omagh a Galway

29. 6. 2014

1.jpgTARA CENTRUM OMAGH – VE SLUŽBĚ UZDRAVEN A MÍRU

Když jsme dorazili do Tara Centra, viděla jsem světlo andělů skrze skleněné dveře. Když jsem vstoupila dovnitř, andělé se řadili na obou stranách chodby. Celé místo prostupoval úžasný pocit klidu a míru.

Andělé mi řekli, že toto centrum dělá báječnou a velmi důležitou práci, které je strašně zapotřebí. Že je velice důležité, aby toto centrum zůstalo otevřené, pokračovalo ve své práci a oslovilo více lidí, obzvlášť těch mladých.

V jednu chvíli mi Maura a Mary stranou vyprávěly o problémech, kterým kvůli centru čelily, a jak je tvrdou prací a výdrží překonaly. Když mi tohle řekly, místnost zaplnili nezaměstnaní andělé a začali se radovat a tleskat nad jejich úspěchem.

Já vím, že Bůh jim pomáhá v této důležité práci.

Modlím se za Mauru, Mary a všechny, kteří se podílejí na Tara Centru:
www.taraomagh.com


Děkuji vám všem, kteří si mě sem přišli v úterý (24. 6.) poslechnout a mrzí mě, že tolik z vás bylo zklamaných, ale doufám, že mi to čas dovolí a já se na podzim znovu vrátím.

Fotky z této akce naleznete !!!ZDE!!!

DĚTÍ ZAMĚSTNÁVAJÍ NEZAMĚSTNATNÉ ANDĚLY – GALWAY

29.jpgPřistoupila ke mně asi devítiletá dívka v jednom obchodním centru blízko mého domova. Viděla jsem za ní světlo jejího strážného anděla a vedle ní šel nezaměstnaný anděl. Přišla až ke mně a řekla „Lorno, já vím, kdo jsi!“ Usmála jsem se. Pak prostě řekla: „Mám nezaměstnaného anděla“, ze široka se na mě usmála a odešla.

Udělalo mi takovou radost vidět tak malé dítě, které si požádalo na pomoc o nezaměstnaného anděla. Vídám mnoho nezaměstnaných andělů, je jich nadbytek. Když jednoho z nich požádáte, aby vám pomohl ve vašem každodenním životě, nikoho tím o něj neochuzujete. A je to zadarmo! Proč byste odmítli takovouhle nabídku pomoci? A prosím řekněte dětem a mladým lidem kolem vás, že mohou vždy požádat o nezaměstnaného anděla, aby jim pomohl.

Mockrát děkuji všem z vás, kteří si mě přišli poslechnout ve středu v Galway. Keith Finnegan z Galway Bay rádia se mě hned na začátku rozhovoru zeptal, co cítím v tom nádherném kostele Sv. Augustýna, kde se akce konala. Řekla jsem mu, že cítím ohromnou radost kvůli všem lidem, kteří přišli, aby podpořili nadaci APA (Pomoc proti AIDS v Africe), a kvůli všem andělům, kteří tam byli. Ten kostel byl plný andělů, strážných andělů, nezaměstnaných andělů. Když jsem se ohlédla kolem, viděla jsem modlitební anděly, byly jich tisíce a neustále plynuli k nebi jako vodopád, nesli modlitby lidí a přednášeli je před Božím trůnem.

Když mluvíme o andělech nebo na ně myslíme, vlastně se modlíme, neboť andělé jsou strážci naší duše.

Hodně jsme ve středu mluvili o lásce a o tom, že jeden druh lásky je láska k cizím lidem, proto jsem byla tak šťastná, že jsme pomohli vybrat více jak 6000 euro na zlepšení života dětí osiřelých kvůli AIDS v Ethiopii a Tanzanii. Mám radost, že jsme mohli podpořit práci této nadace, kterou vede Fr Owen Lambert (
http://apa.ie/
)

Moc děkuju všem, kteří pomohli, médiím, která pomohla s propagací této akce, Keith Finneganovi za skvělý rozhovor a všem dalším a hlavně vám, kteří jste přišli.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným

Lorna

Fotky z této akce naleznete !!!ZDE!!!

P. S. Lorna bude na podzim mít přednášky blízko ČR a SR. Stále se nás ptáte, kdy znovu Lorna návštěví Prahu a Bratislavu, ale tato událost je zatím v nedohlednu. Proto bychom rádi upozornili ty z vás, kteří jsou netrpěliví, že se můžete s Lornou nejblíže setkat v Rotterdamu v září na akci I can do it! A pak je možnost se s Lornou setkat ve Švýcarsku v Curychu a nebo v Bernu. Více o akcích na naší úvodní stránce v přednáškách: Lorna Byrne - přednášky.