Jdi na obsah Jdi na menu

UDĚLEJTE ROZHODNUTÍ, ŽE SE BUDETE MÍT VÍCE RÁDI

28. 4. 2015

Láska všechnlorna-a-kniha.jpgo změní! A celé to začíná tím, že začnete mít rádi sami sebe. Kdybychom se všichni dokázali mít alespoň trochu více rádi, náš svět by nebyl ve stavu, v jakém teď je. Je na vás začít se mít víc rád a když s tím začnete, přestanete se tolik soudit za svoje nedokonalosti a stanete se šťastnějšími a naplněnějšími. Když se lidé mají rádi, vidím, jak z nich vyzařuje síla lásky a ovlivňuje všechny v jejich okolí, takže i oni se stávají láskyplnější a šťastnější.

Pravda je taková, že nemůžete opravdu mít někoho rádi víc, než máte rádi sami sebe. Někteří lidé si myslí, že se budou mít více rádi, až je někdo bude mít rád, možná až se zamilují nebo budou mít dítě. Ale to není pravda. Můžete milovat druhého člověka pouze do té míry, do jaké milujete sami sebe. Čím více milujete sami sebe, tím více dokážete milovat druhé.

Od chvíle, kdy jsem napsala Nebeskou lásku (která se k mé velké radosti stala hned nejprodávanější knihou podle Sunday Times), dostávám neustále otázku "Jak se mám naučit mít se víc rád?" Tak jsem zavolala anděla beze jména, který mi velmi pomáhal při psaní Nebeské lásky, a požádala jsem ho, aby mi pomohl vytvořit program, jak se začít mít víc rád. Výsledkem je kapitola SEDMIDENNÍ CESTA, JAK SE MÍT VÍC RÁD, která právě vychází v novém vydání s měkkými deskami Nebeské lásky v Anglii a Irsku (v ostatních zemích by měla vyjít v následujících 12 měsících).

Andělé mi pomohli napsat něco, co se docela liší od všeho, co jsem napsala do této doby. Každý ze 7 dnů má svoje téma a anděl beze jména mi pomohl vytvořit cvičení a vizualizace, která vám pomohou skutečně přijmout poselství daného dne. Je tam "myšlenka dne", o které mi andělé říkají, že ji musíte říct sami sobě v duchu nebo nahlas alespoň třikrát denně. Mám velkou radost z toho, že můj vydavatel udělal barevné kartičky jako "myšlenky na daný den" a vložil je do knihy; můžete je z knihy vyjmout a mít je celý den u sebe, abyste si danou myšlenku neustále připomínali.

Andělé mi řekli, že tato sedmidenní cesta opravdu pomůže lidem v tom, aby odemkli kus své uzamčené lásky, a já jsem byla nadšená, když mi vydavatel ukázal výsledky ankety, u které požádal lidi, aby podstoupili mou sedmidenní cestu sebelásky a odpověděli na několik otázek před a po.

Míra, jak se měli rádi před sedmidenní cestou a po ní, vzrostla o neuvěřitelných 50 %! 72 % lidí uvedlo, že po tom, co absolvovali sedmidenní program, viděli jasněji lásku, která je v jejich životech, a 66 % uvedlo, že se cítí šťastnější. Výsledky ankety naleznete !!!ZDE!!! (pouze v angličtině).

Můžete si také udělat svou anketu, kterou vytvořil můj vydavatel. Tento malý dotazník je pro každého z vás, abyste se zamysleli nad tím, jak se mít víc rádi. Tady ho můžete vyplnit: DOTAZNÍK - JAK SE MÍT VÍCE RÁD (pouze v angličtině).

(Upozornění: Nemáme žádné informace o tom, kdy a jestli vyjde tato kapitola v češtině.)

Fotky z autogramiády Nebeská láska - SEDMIDENNÍ CESTA, JAK SE MÍT VÍC RÁD v Corku a Dublinu.