Jdi na obsah Jdi na menu

UMŘE NĚKDY VÁŠ STRÁŽNÝ ANDĚL?

10. 6. 2013

10.jpgVynikající otázka od jedné osmileté holčičky, která byla na včerejší diskuzi o strážných andělech s dětmi z rozličných náboženství, kterou pořádala Doris McCann z federace Women's Federation for World Peace- Ireland. https://www.facebook.com/wfwpireland

Váš strážný anděl nikdy nezemře a ani nezestárne. Až umřete, váš strážný anděl vezme vaši duši a odnese ji bezpečně do nebe a zůstane tam s vámi navždy.

Děti, s kterými jsem mluvila, pocházely z různých náboženství a tradic a bylo nádherné vidět, jak strážní andělé dětem pomáhají. Jeden ze strážný andělů vypadal, jako by psal něco na oblečení chlapce, kterého chránil, což bylo něco, co jsem nikdy předtím neviděla. Bylo mi řečeno, že mu psal na oblečení proto, aby tomu chlapci dodal sebedůvěru, aby se mě zeptal na otázky, které ho zajímaly, aby si věřil v životě obecně. Když jsem dorazila, jedno z dětí hrálo na elektrické piáno. Viděla jsem, jak strážný anděl toho dítěte, které hrálo, se dotýkal konečky prstů prstů dítěte a pomáhal mu hrát. Jeden chlapec dorazil se svým fotbalovým míčem a já viděla, jak si jeho strážný anděl spolu s ním s míčem hrál. Když jsme mluvili o jménech strážných andělů (dětem přijde mnohem jednoduší zjistit jméno svého strážného anděla),  pobavil mě strážný anděl tohoto chlapce, když mi řekl, že ho chlapec pojmenoval jako “žlutý míč”.

Nezapomeňte připomenout dětem ve vašem životě, že mají strážného anděla a že je nikdy nikdy neopouští.

Velké díky Doris a Alanovi a jejich skvělé rodině za to, že zorganizovali tuto akci, a Doris za to, že udělala tenhle nádherný dort s anděly, které ochraňují dítě.

Fotky z této akce naleznete !!!ZDE VE FOTOALBU!!!

Těším se, že se uvidím mnoho z vás tuto středu v Galway.


Požehnání vám, vašim rodinám a přátelům.

Lorna