Jdi na obsah Jdi na menu

UZNEJTE LÁSKU, KTEROU CÍTÍTE KE SVÉ RODINĚ

15. 2. 2015

lorna-de.jpgPřed několika lety jsem byla v Německu na návštěvě u svých přátel Hansi a Elke a jejich syna Nica a dcery Ley, kteří bydlí blízko Stuttgartu. Byli jsme venku na procházce a Hansi a jeho dcera šli před námi. Jak šli, viděla jsem něco, co vypadalo jako jemná mlha, která něžně vycházela z každého póru Hansiho bytosti, z celého jeho těla, a pohybovala se směrem k jeho dceři, která šla vedle něj. Ta mlha neměla žádnou barvu, ale byla zářivá a třpytila se jako led na slunci. Stejně jako jsem viděla, tak jsem i cítila sílu jeho lásky. Najednou se zdálo, že jeho dcera Lea ji také cítí. Otočila se na něj a já viděla, jak z ní vytryskla stejná mlha. Ty dvě mlhy se dotkly a propojily.

Najednou Elke, jejich matka, na ně zavolala a popoběhla k nim, oni se na ni otočili a já jsem znovu viděla, jak síla lásky vychází z ní a proudí k jejímu manželovi a dceři. Měla jsem ohromnou radost, že to vidím, protože ne vždy vidím takovou lásku mezi členy rodiny.

Láska je nejmocnější síla na světě; pochází z nebe, z naší duše. Je to láska, která přináší veškerou radost a štěstí do našich životů a dává jim smysl.

Zastavte se dnes na chvíli a uznejte, jak moc máte rádi svoji rodinu.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna

P. S. Na fotce jsem já, Hansi, Elke a Lea v Kolíně na podzim.