Jdi na obsah Jdi na menu

VÁNOČNÍ ANDĚLÉ - POŽEHNÁNÍ VČERA V DUBLINU

21. 12. 2012

betlem.jpgÚplně jsem sebou cukla, když mě včera v nákupním centru Rathmines pozdravila jedna holčička. Za ní zrovna sestupoval na zem ohromný Anděl Požehnání, který natáhl ruku a dotkl se jí na úrovni srdce, když mě pozdravila. Každý z  nás po celém světě dostane v tento roční čas od tohoto anděla požehnání. Andělé Požehnání se pohybují jinak než ostatní andělé, které vidám. Tito andělé sestupují k zemi pomalu, jako by scházeli po hoře, a pak v lednu je vidím, jak jdou zase zpět do nebe a neukážou se znovu celý rok až zase do Vánoc.

Andělé Požehnání vypadají úplně jinak než ostatní andělé, které vídám. Tito jsou jakoby hustší, širší a jejich chodidla jsou blíž u země. Také nejsou tak jasní jako ostatní andělé. Je to, jako by mi neukazovali celý svůj jas. Na sobě nosí nádherný plášť, který tlumí jejich záři. Ten plášť je tmavý, ale má v sobě vetkané zlaté nitě a vnitřní světlo těchto andělů jakoby prosvítalo skrze tyto zlaté nitě. Přicházejí a prochází se mezi námi velmi vznešeným způsobem a natahují ruce a dotýkají se lidí uprostřed jejich hrudi nebo někdy ve stejné výšce, ale ze zadu. Dotýkají se našich duší.
Andělé Požehnání přicházejí, aby nám pomohli pochopit, že jsme víc než jen maso a kosti, že máme duši. Přichází v tento čas, aby se dotkli našich duší, aby zesíli spojení, které máme (nezávisle na náboženství) s Bohem.

Vím, že pokud se vás Anděl Požehnání ještě tyto Vánoce nedotkl, dotkne se vás během příštího týdne.
Požehnání vám, vašim rodinám a blízkým.

Lorna

P. S. Myslím, že Lorna ještě minulý rok říkala těmto andělům “vánoční andělé”, ale podle mého názoru je přejmenovala na “anděly požehnání”, aby neodradila lidi vyznávající náboženství, kde se vánoce neslaví.  Pozn. překladatele