Jdi na obsah Jdi na menu

VÁNOČNÍ POSELSTVÍ

30. 11. 2014

adventni-kalendar.jpgMiluji vánoční čas! Tisíce andělů přicházejí na Zem, aby se připojili k našim oslavám, které v tento čas probíhají v mnoha náboženstvích a tradicích. Když mluvím o Vánocích, mám na mysli dobu od konce listopadu až po začátek ledna. Ano, my v křesťanských zemích slavíme narození Ježíška, ale andělské činnosti v tuto dobu zahrnují všechny náboženství a tradice. Je to doba mnoha dnů oslav v rozličných náboženstvích; je to tradičně doba nových začátků.

Jedna z věcí, která se mi na této době nelíbí, je důraz, který je kladen na hmotné věci, ten tlak na nakupování dárků, utrácení, nakupování zásob a příprava perfektních vánočních jídel. Když se lapíme do těchto nástrah Vánoc, musíme si vzpomenout na jednu věc - láska je důležitější než cokoliv jiného.

Můj německý vydavatel mě požádal, abych vytvořila řadu adventních poselství, něco jako adventní kalendář s poselstvím na každý den v prosinci až po Boží hod. Řekla jsem si, že to je skvělý nápad pro každou zemi (nejen pro Německo), a tak od zítřka budu vkládat na facebook každý den inspirativní poselství (krom jiných příspěvků). Andělé mi říkají, že tato poselství pomohou rozdmýchat lásku, která je v každém z nás, a pomohou nám si uvědomit, že nejdůležitější věc na Vánocích je láska; láska má nevyčíslitelnou hodnotu a proti ní jsou všechny hmotné věci nedůležité.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna