Jdi na obsah Jdi na menu

VAŠE POSELSTVÍ NADĚJE

30. 11. 2012

nadeje-lb.jpgJsem velmi dojata nádernými poselstvími naděje, které mnoho z vás napsalo v jedné soutěži pořádané americkým vydavatelem. Charyse Brewer z Oregonu mi napsala, jak jí byla ukázána naděje: “Když jsem byla v té největší depresi, připravená to zabalit, něco mi velmi silně řeklo, že bych měla zavolat své kamarádce a když jsem se zrovna chystala jí vytočit, moje kamarádka se objevila za dveřmi a řekla mi, že jí něco řeklo, aby mě navštívila.” Jak Charyse, tak její kamarádka poslechly své strážné anděly.

Josephine Hughes z Cornwallu mi napsala o tom, jak jí byla dána naděje, když viděla činnost, kterou dělají organizace v její v komunitě. “Poselství naděje, které mě tento rok nejvíce inspirovalo, je program zvaný <Peace Education Programme>, který pomáhá transformovat životy vězňů. Pro více informací navštivte:
www.tprf.org nebo www.wopg.org .”
Carol Hunsuker z New Jersey řekla o naději toto: “Doufám, že se mi navrátí zdraví. Minulý rok jsem měla 16 operací.” Přidávám se k její naději a prosím anděly léčitele, aby byli s ní.

Několik z vás mi psalo o ztrátě milovaného člověka a zdravotních a ekonomických problémech. Modlím se za všechny, kteří se účastnili této soutěže – a všechny z vás, kteří potřebují podporu a naději.

Nezapomínejte šířit různá poselství naděje během svého všedního dne. Poselstvím naděje může být úsměv, stejně jako vřelá nebo povzbudivá slova.

Dovolte mi zakončit tímto poselstvím naděje od Valerie Williams ze Surrey: “Pamatujte, že naši nádherní a nejmilovanější andělé jsou vždy s námi... možná jsou neviditelní, ale i přesto tu jsou, aby nás vedli, inspirovali a pomáhali nám. Požádejte ze srdce s láskou a díky a ONI USLYŠÍ.”

Přesně, jak říká Valerie, životy lidí by byly mnohem snažší a šťastnější, kdyby tomu lidé opravdu věřili.

Požehnání vám všem.

Lorna