Jdi na obsah Jdi na menu

VAŠI MILOVANÍ V NEBI JSOU S VÁMI, KDYŽ JE POTŘEBUJETE

20. 5. 2014

heaven-sunset.jpgAž umřete, váš strážný anděl chytne vaši duši a odnese ji bezpečně domů do nebe. Po své smrti smíte být duchovně se svou rodinou, když váš potřebuje. Strážní andělé členů vaší rodiny a lidí, které jste milovali, dovolí vaší duši, aby byla s nimi, když potřebují útěchu nebo povzbuzení a sílu – nebo když prostě potřebují cítit, že jste v pořádku. Budete dál v nebi, ale na několik minut budete také se svými milovanými. V některých případech dokonce ucítí vaši přítomnost a lásku, a to je ujistí. Také jim někdy budete moct dát znamení nebo předat zprávu, a to s pomocí andělů a dalších lidí.

Neustále vidím u lidí duše zemřelých. Jednoho dne v jedné kavárně jsem si všimla asi dvacetileté dívky, která sama seděla u stolu. Byla obklopena anděly a v jejich středu byla duše muže. Jeden anděl mi řekl, že to je její otec, který zemřel před půl rokem. Bylo mi dovoleno slyšet, co jí šeptá do ucha: „Jsem v pořádku. Mám tě rád.“ Dál ji ujišťoval: „Chci, abys žila dál. Nechci tě vidět, jak se trápíš, chci, aby ses vrátila do školy a dodělala si ty zkoušky.“ Poslední věc, kterou jsem ho slyšela říct, než jsem z té kavárny odešla, bylo „Jsem na tebe tak pyšný.“

Vaši milovaní v nebi jsou s vámi, když je potřebujete, ale chtějí, abyste žili dál a naplno. Proto nedovolte, aby smutek opanoval váš život a nepropadejte lítosti. Pamatujte, že vaši drazí jsou s vámi, když je potřebujete, a že vás mají rádi.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna