Jdi na obsah Jdi na menu

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ

21. 1. 2014

thank-you-wallpaper.jpgZdá se mi neuvěřitelné, že už mám přes 50 000 lidí na této facebookové stránce. Když jsem napsala Andělé v mých vlasech, říkala jsem si, že když ta kniha pomůže jednomu člověku, budu šťastná. Mám obrovskou radost z toho, kolik z vás mi řeklo, že se vám změnil život, když jste si uvědomili, že máte strážného anděla. Jsem moc vděčná, když mi někteří z vás říkají, že poselství, které jsem dostala za úkol šířit, vám vrátilo naději.

Tato stránka není o mě, ale je o vás všech a já mám velkou radost z toho, že se zde vytvořila skupina lidí z celého světa a že mnoho z vás zde našlo inspiraci, možnost diskuze, podporu a útěchu a že zde můžete mluvit o tom, co se děje ve vašem vlastním životě.

Jsem hluboce dojata a ze srdce vám děkuji za to, že chodíte na tuto stránku, obzvlášť děkuji těm, kteří se zde zapojují, komentují a sdílejí příspěvky, které je zaujmou, s ostatními. Andělé mi řekli, že když děkujete s čistým srdcem, je to vlastně modlitba, protože otvírá srdce radosti a míru, je to proud lásky, který plyne od osoby, která děkuje, k osobě, které je děkováno.

Mé srdce je otevřené dokořán, když vám všem dnes děkuji. Nechť je moje děkovná modlitba požehnáním pro vás, vaši rodinu a všechny, které milujete, dnes i každý den.

Lorna