Jdi na obsah Jdi na menu

VĚŘTE SAMI V SEBE TAK, JAKO VE VÁS VĚŘÍ VÁŠ STRÁŽNÝ ANDĚL

12. 10. 2012

16.jpgVčera jsem byla ve velkém hotelu ve Frankfurtu, kde bylo více než tisíc lidí z knižní branže, kteří se sešli před Frankfurtským Knižním Veletrhem. Byl tam takový ruch a mnoho radosti a štěstí. Jedna z věcí, která mě obzvláště zaujala, bylo to, že v prostorách byly lidi všech věkových skupin, kteří byli stydliví nebo si nevěřili, a andělé se velmi snažili, aby jim pozvedli sebevědomí.

Když jsem seděla na recepci a čekala, viděla jsem dva anděly u jednoho mladého muže. Jeden mu neustále šeptal do ucha a druhý se dotýkal jeho ruky, aby mu dal důvěru. Andělé mi řekli, že je nový v práci a nezná člověka, s kterým se má setkat. Byl velmi nervózní, aby udělal dobrý dojem.
Na konci chodby jsem viděla strážného anděla jedné starší ženy, jak se otevřel a objal ji. Před ní stál další anděl, jako by strážil. Ten anděl mi řekl, že se cítila velmi ustrašeně, ale neřekl mi proč.

Pokud vám chybí sebevědomí v něčem, co musíte dělat, požádejte anděly o pomoc. Požádejte svého strážného anděla, aby vám dal sebedůvěru a pak věřte, že je vám tato důvěra skutečně poskytnuta. Váš strážný anděl vás může naplnit sebedůvěrou, ale musíme udělat první krok, ať už se cítíte jakkoliv vystrašeni.

Nedovolte nejistotě, aby vás držela zpátky. Pokud tak učiníte, budete toho litovat. Věřte v sami sebe tak, jako ve vás věří váš strážný anděl.
Dneska dopoledne mám mluvit před 30 mezinárodními vydavateli na Frankfurtském Knižním Veletrhu a samozřejmě, jako vždy, jsem trochu nervózní, ale požádala jsem svého strážného anděla, aby mi pomohl, a vím, že moje nervozita pomine.

Požehnání vám všem,

Lorna

Fotky z akce ve Frankfurtu naleznete !!!ZDE!!!