Jdi na obsah Jdi na menu

VŠICHNI BYCHOM MĚLI MYSLET NA MODLITBU!

18. 2. 2016

modlitba.jpgVšichni bychom měli myslet na modlitbu!

Všichni bychom měli myslet na modlitbu. Žádám vás, abyste se tento týden modlili tak často, jak jen budete moct. Pomodlete se za všechny věci, které se dějí ve světě, dobré i špatné, za to, aby se srdce všech mužů, žen a dětí změnila k lepšímu. Prosím modlete se tento týden se mnou.  Je jedno, co u toho děláte. Jestli zrovna ořete pole, vedete děti do školy nebo jste lékař v nemocnici nebo učitel ve škole. Požádejte i děti, aby se modlili s vámi. Nezáleží na tom, jakého jste náboženství, nebo jestli věříte či ne, protože svět potřebuje modlitby. Vy, já, my všichni potřebujeme modlitby.

Změnili jste život nějakému dítěti

Mám opravdu ohromnou radost z toho, že tolik z vás podpořilo Dětskou Nadaci Lorny Byrne. Za posledních osm měsíců se nám podařilo vybrat neuvěřitelných 66 000 eur na děti, které opravdu potřebují naši pomoc. A to vše díky vám. Vy jste změnili život několika dětí k lepšímu. Zachránili jste dítě, které potřebovalo pomoc. Nemůžu vám dostatečně poděkovat.

Měla jsem to potěšení, že jsem mohla tento týden předat vybrané peníze všem našim vybraným nadacím: Blue Box, APA - Partnership a Unicef Ireland. Vím, že i oni vám chtějí poděkovat za to, že jste přispěli, zúčastnili jste se našich benefičních akcích a podpořili jste mě a své přátele.

Doufám, že budete nadále moct podporovat moji nadaci a my se budeme snažit pomoci stále více dětem, které nás potřebují.

lorna-v-lese.jpgVenku v přírodě si užívám chladné počasí. Buďte více času venku v přírodě, pomůže vám to si více vážit toho, že žijete.

Asi třináctiletý chlapec poprosil o sklenici vody. Paní domu stále mezi dveřmi a řekla tomu mladému chlapci "Vypadáš hladově!" Zašla dovnitř, zatímco chlapec stál venku a nervózně čekal na svou sklenici vody. Když paní znovu vyšla, nabídla mu místo vody sklenici mléka. O mnoho let později byla tato žena v nemocnici s rakovinou. Její chirurg jí řekl, že třeba, aby podstoupila operaci a následnou léčbu. Uposlechla jeho radu a o pár týdnů později, po operaci stál tento chirurg u její postele a řekl jí, že operace dopadla dobře. Všechno jí odstranili, už v ní nic není a uzdraví se. Dal jí do ruky fakturu a odešel. Ona si ji přiložila na hrudník a modlila se, aby nebyla na moc vysokou částku. Když jí otevřela, stálo nahoře na faktuře "Za tu sklenici mléka. Bez poplatků." Dole byl podepsán její chirurg.

Mnoho z vás pozitivně ovlivňuje život nějakého dítěte tím, že pomáháte Nadaci Lorny Byrne.  Vždy pamatujte v budoucnu na to, že dítě, kterému pomůžeme, by mohlo být dítě z vaší rodiny v dnešním sfětě konfliktů, válek, sucha a bezpráví.

lorna-nadace.jpg

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným,

Lorna