Jdi na obsah Jdi na menu

VŠICHNI JSME PROPOJENÍ, PROTO BYCHOM SE MĚLI MODLIT ZA MÍR NA BLÍZKÉM VÝCHODĚ

18. 6. 2014

michael.jpgProsím pomodlete se dnes za náš svět, za to, aby šílenství války, které se rozprostírá na Blízkém východě, ustalo. Aby všichni zúčastnění naslouchali a uvědomili si, kolik toho mají společného, když lidé odloží svůj historický a sektářský balast a podmiňování a rozhodnou se dát své děti a děti svých dětí na první místo.

Lidé, kteří dají stranou své odlišnosti, poznají, kolik toho mají společného a rozhodnou se postavit lepší budoucnost pro své děti, které nejsou slabé; naopak jsou velmi silné a jsou majákem naděje pro nás pro všechny. Nejtěžší je rozhodnout se přemoct nenávist a přijmout lásku. Andělé mi stále říkají, že jsme všichni propojeni a že pokud se toto šílenství nezastaví, my i naše děti jím budeme postiženi.

Možná lidsky nejsme schopni najít řešení. A proto se musíme modlit. Modlitba je tak silná. Všechny naše modlitby se počítají. Musíme se modlit, aby všichni zúčastnění naslouchali a aby vůdci světa povstali a měli odvahu odložit stranou své vlastní zájmy a udělali to, co je správné.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna

P. S. Já vím, že někteří z vás se podívají na obrázek Archanděla Michaela a řeknou si, že když jsou andělé tak mocní, proč to nemohou zastavit. Ale nám všem byla dána svobodná vůle – já si někdy říkám: kéž by nám dána nebyla – a andělé, i když jsou mocní, ji nemohou překročit. Proto je tak důležité, abychom my všichni sehráli svou roli.