Jdi na obsah Jdi na menu

VŠICHNI MÁME KAŽDÝ DEN MOŽNOST UDĚLAT SPRÁVNOU VĚC

9. 6. 2013

29.jpg Bitva mezi dobrem a zlem, kterou vidím ve světě, bylo jedno z témat, o kterých jsem diskutovala se svým přítelem a autorem Grahamem Hancockem !!!ZDE!!! jako součast videa, které jsme natáčeli ve středu v Londýně . Vždy říkám, že “druhá strana” existuje a že o ní nerada mluvím. Což dělám opravdu nerada. Ale pravda je taková, že většina z nás naslouchá snáze té “druhé straně” než Bohu a andělům. Vždy říkám, že váš strážný anděl vás nikdy nebude žádat, abyste udělali něco špatného, nikdy vám neřekne, abyste byli nespravedliví, sobečtí nebo oškliví. Nikdy po vás nebude chtít, abyste lhali nebo si vzali něco, co vám nepatří.

Opravdu vidím, že se svět stává lepším místem, ale my všichni máme svou roli, kterou je třeba sehrát v tomto pokroku, a na každém člověku záleží. Graham ve středu mluvil o “Hrdinech bez jména”, o obyčejných lidech, kteří se postaví proti něčemu špatnému a často za to musí zaplatit. My všichni se budeme zpovídat, my všichni máme svou hodnotu a my všichni jsme vyzýváni, abychom činili správné věci, jak malé, tak velké. Buďte si vědomi možností, které máte dnes, a požádejte svého strážného anděla, aby vám pomohl udělat správné rozhodnutí.

Požehnání vám, vašim rodinám a blízkým.

Lorna P. S. Ve středu jsem poprvé viděla verzi Andělského poselství naděje v papírových deskách určenou pro Anglii a Irsko (na obrázku). Myslím, že vypadá skvěle! A také se můžete podívat na fotky z přednášky z Birminghamu !!!ZDE!!!