Jdi na obsah Jdi na menu

VŠICHNI MUSÍME BÝT PROAKTIVNÍ V POMOCI DRUHÝM

23. 7. 2013

angel-car.jpg Před několika lety jsme byli na velmi rušném parkovišti u jednoho nákupního střediska. Moje dcera Ruth řídila. Když jsme vjeli dovnitř, andělé mi pošeptali do ucha, abych se dívala na parkoviště. Viděla jsem starší ženu, která vypadala velmi vystresovaně. Její auto bylo zablokované v rohu velkým kamiónem, který zaparkoval vedle ní, a další autem, které zaparkovalo hned za ní. Pozorovala jsem ji, jak nastoupila a zase vystoupila z auta. Chodila kolem auta a vypadala velmi vystresovaně; očividně neměla tušení, jak odtamtud vyjede, aniž by něco nabourala. Rozhlížela se kolem, jestli v okolí není někdo, kdo by jí mohl pomoci.

Světlo jejího strážného anděla se otevřelo a on ke mě beze slov promluvil “Lorno, pomoz jí. Nikdo jiný nenaslouchá.” Všimla jsem si mnoho andělů na parkovišti, kteří šeptali lidem do ucha. Vím, že ostatní si té ženy všimli, ale nikdo z nich nebyl ochotný naslouchat andělům a pomoct jí. Otočila jsem se k Ruth a řekla jí, že jdu té ženě pomoct. Vystoupila jsem a šla k ní. Zeptala jsem se jí, jestli jí můžu pomoct. Zpočátku trochu váhala. Její strážný anděl jí obejmul a ona se trochu uvolnila. Podala mi klíčky. Její auto bylo velmi staré a ona mi řekla, že je těžké s ním couvat. Řekla jsem jí, ať se nebojí, že to zvládnu. Zněla jsem sice sebevědomě, ale sama jsem se bála. Její auto bylo zaseklé ve velmi úzkém prostoru a já nejsem úplně nejlepší v parkování.

S pomocí andělů jsem nakonec s jejím autem bezpečně vyjela. Ta starší žena mě objala a moc mi děkovala. Řekla mi, že se za mě bude modlit a já jí řekla, že se zase budu modlit za ní. Její strážný anděl se na mě vděčně usmál.

Jsem stále v šoku a docela překvapená z toho, že nikdo z těch lidí, kteří viděli, jak je vystresovaná, jí nepomohl. Andělé mi řekli, že ti ostatní lidé si všimli, že potřebuje pomoc, a viděli její zoufalství. Neměli bychom váhat, pokud můžeme někomu pomoct, nehledě na jeho věk nebo pohlaví. Pamatujte, že nikdy nevíte, jak jsou na tom ostatní lidé fyzicky, mohou vypadat zdravě a silně, a přesto takoví nebýt. Třeba to vypadá, že to zvládnou, ale možná se v jejich životě děje něco citového, díky čemuž je pro ně těžké to v ten den zvládnout.

Všichni musíme být víc proaktivní v pomoci ostatním a ukázat, že nám na nich záleží a máme jeden pro druhého pochopení..

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna