Jdi na obsah Jdi na menu

VŠICHNI SE BUDEME ZODPOVÍDAT

24. 5. 2012

angel-of-hope.jpgZdá se, že mnoho lidí věří, že jim spousta věcí projde – korupce, lakota, neupřímnost, zraňování ostatních. My všichni zodpovídáme za svoje činy – od prezidenta té největší země až po nejpokornějšího člověka – všichni jsme odpovědni za své činy a jednou za ně za všechny budeme muset převzít zodpovědnost.

 
Kdykoliv řekneme něco špatného, měli bychom se zastavit a říct „Omlouvám se, udělal jsem chybu“ a pokud je to možné, měli bychom ji napravit nebo alespoň zmírnit.
 
Jedna z velkých změn, které vídám v dnešním světě, je že svět se stává transparentnější a lidé se musí zodpovídat za to, co udělali. Vítám tuto změnu, je součástí toho, co se musí stát, aby nastala ta krásná budoucnost, která mi byla zjevena.
 
 
EGYPT – SYMBOL NADĚJE
 
Vím, že hodně lidí se dívá na svět kolem sebe a nevidí v něm žádnou naději. Já zase vidím mnoho naděje. Vezměme si například Egypt, kde se nyní konaly první prezidentské volby po zhruba 5000 letech! To je ohromné znamení naděje, které musíme vidět a uznat jako takové.
 
Egypťané se vzbouřili a promluvili. Sehráli svoji roli a řekli jasné NE korupci a nespravedlnosti. Pamatuji se, jak jsem se dívala v televizi na video z náměstí Taria a byla jsem dojata, když jsem viděla lidi různých náboženství, jak se společně modlí a bojují za to, co je správné.
 
Tolik zemí (včetné té naší) se nyní probouzí a chce vymýtit korupci a nespravedlnost ve svých zemích. Andělé mi ukazují mnoho příkladů, kde se tak už děje. Musíme sledovat, co se děje, rozpoznávat znamení naděje a sehrát svou roli. Musíme trvat na tom, aby naši vůdci (politici) udělali to samé.
 
Bůh s Egyptem a požehnání vám všem.
 
Lorna