Jdi na obsah Jdi na menu

VŠICHNI SE MŮŽEME OD DĚTÍ NAUČIT TOLIK O TOM, JAK SI UŽÍVAT ŽIVOTA!

8. 8. 2013

ignac.jpgJedno z nejdůležitějších poselství, které mě andělé prosí, abych sdílela, je velmi prosté: užívat si života naplno. Je jedno, co se děje ve vašem životě, jak těžký zrovna je, jste tu proto, abyste žili život naplno. Čím plněji žijeme, tím více nám andělé mohou pomáhat a vést nás skrze naše vzlety a pády. Příliš často se ale bojíme žít život naplno. Začněte si uvědomovat všechny ty skvělé věci, které kolem sebe máte; jděte na procházku, kochejte se krásnou přírodou, usmějte se na svého souseda, když ho potkáte, vychutnejte si zmrzlinu. Většina z nás toho bere tolik jako samozřejmost. Až když o něco přijdeme, si uvědomíme, jak vzácné to opravdu bylo.

Život je mnohem víc než jen hmotné věci. Často si myslíme, že to jsou jediné důležité věci, ale právě kvůli tomu o tolik přicházíme. Mnoho z nás myslí až příliš na sebe a na to, co je pro nás nejlepší. Musíme také myslet na ostatní a nic nebrat jako samozřejmost. Kvalita našeho života se zlepšuje, když pomáháme ostatním, protože tím, že pomáháme někomu jinému, pomáháme sami sobě a cítíme se naplněni. Sebeúcta, kterou pomáhání ostatním vytváří, nás činí živějšími.

Jedna věc, kterou mi Bůh a andělé vždy říkali, je že po nás chtějí jen, abychom udělali to nejlepší, co dovedeme. O víc nás nežádají. Musíme se jen snažit.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna

Děkuju Asii z Polska za tuto fotku jejího čtyřletého syna Ignase.