Jdi na obsah Jdi na menu

VYDÁNÍ “ANDĚLÉ V MÝCH VLASECH” V JIŽNÍ AMERICE

31. 7. 2013

angeles.jpg S velkou radostí vám oznamuji, že kniha Andělé v mých vlasech právě vyšla v Jižní Americe a měla by být široce k dostání tento měsíc. Když jsem psala Anděly v mých vlasech, říkala jsem si, že kdyby ta kniha pomohla jednomu člověku, budu šťastná. Nemůžu uvěřit tomu, kolik lidí z celého světa mi píše a říká, že jim moje poselství pomohlo. Moje první kniha vyšla ve více než 50 zemích a 28 jazycích.

Cítím ohromnou radost, když mi někdo řekne, že uvědomění, že má strážného anděla, mu změnilo život. Cítím v sobě div a vděk, když mi někdo řekne, že poselství, které mi bylo dáno k šíření, mu vrátilo naději.

Jeden dopis, který mě obzvláště dojal, přišel z Kolumbie. Byl od jednoho mladého muže, který mi napsal lámanou angličtinou, že četl Andělé v mých vlasech. Řekl mi, že v životě udělal mnoho špatných věcí, a andělé, kteří při mě stáli, když jsem jeho dopis četla, mi potvrdili, že obchodoval s drogami. Řekl mi, že teď, když ví, že má strážného anděla, se snaží být dobrým člověkem a dělat správné věci a že se snaží změnit svůj život.

Byla jsem jeho dopisem velmi dojata a modlila se za to, aby naslouchal svým andělům a aby ho lidé kolem něj podporovali, aby tu životní změnu dokázal. Častokrát to ostatním tolik ztěžujeme, aby uvěřili, že se mohou změnit – tak často nenasloucháme svým strážným andělům a neuznáváme, že bychom se mohli mýlit.

Než jsem napsala Andělé v mých vlasech, skoro nikdy jsem neletěla letadlem, teď pravidelně cestuji po celém světě. V Jižní Americe jsem ale ještě nebyla a andělé mi říkají, že se tam podívám... Těším se na to.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna