Jdi na obsah Jdi na menu

VYDÁNÍ NEBESKÉ LÁSKY V ANGLII A IRSKU

4. 5. 2014

33.jpgModlím se za to, aby s mou knihou Nebeská láska vstoupilo na svět i více lásky. Nenapsala jsem tu knihu pro sebe, nebo abych vydělala peníze, napsala jsem ji proto, abych pomohla lidem všech věkových skupin a náboženství (i těm bez náboženství) po celém světě, aby pochopili, že JSOU ČISTÁ LÁSKA a že ať se v jejich životech stalo cokoliv, jsou stále čistá láska. Vy, stejně jako většina lidí, jste uzamkli mnoho této lásky v reakci na životní rány, ale MÁTE VOLBU A MŮŽETE UVOLNIT VÍCE TÉTO LÁSKY.

LÁSKA DOKÁŽE ZMĚNIT VÁŠ ŽIVOT, dává vám sebejistotu a víru, dělá z vás milejšího a ohleduplnějšího člověka, který si více uvědomuje, jak moc má rád lidi ve svém životě (i když nejsou, stejně jako vy, dokonalí). Když uvolníte více této lásky, stane se váš život i život lidí kolem vás šťastnějším a radostnějším.

Andělé mi říkají, že uvolnit více naší lásky je součást lidské evoluce a že teď nastal ten čas. Říkají mi, že když hodně z nás uvolní svou lásku, podaří se nám porazit zlo v našem světě a posunout se k těm nádherným budoucnostem, těm zábleskům nebe, které mi byly zjeveny.


NEBESKÁ LÁSKA JE NEJPROVÁVANĚJŠÍ KNIHA VE VELKÉ BRITÁNII (PODLE NOVIN SUNDAY TIMES) A TAKÉ NEJPRODÁVANĚJŠÍ KNIHOU V IRSKU (PODLE IRISH TIMES)!!!

Hluboce si vážím toho, že tolik z vás utratilo své těžce vydělané peníze za mou knihu Nebeská láska. Mockrát vám děkuju za to, že jste mi pomohli ji tak silně vyslat do světa.

Nejde o mě (proto jsem tak často stydlivá) nebo o prodejní čísla, jde o zvýšení povědomí o důležitosti lásky v našem světě. Uvolnit více lásky, kterou jsme v sobě uzamkli, je součást Božího plánu evoluce a nyní nastal ten správný čas. Naše životy by byly mnohem šťastnější a náš svět mnohem mírovější, kdyby si každý z nás uvědomil, že jsme děti Boha, že jsme čistá láska a že máme volbu a můžeme uvolnit více této lásky, kterou jsme uzamkli. Zkuste si to více uvědomovat a hledejte příležitosti, ve kterých můžete projevit laskavost a lásku vůči sobě, členům vaší rodiny, přátel, neznámým lidem, naší planetě nebo zvířatům, dětem, lidem, které moc nemusíte. Uvolněme vlnu lásky, která se prožene celým světem.

Posílám vám svoji lásku s požehnáním

Lorna


P.S. V rámci vydání knihy probíhá po Anglii a Irsku tour Lorny - "Nebeská láska" a my vám přínášíme fotky z těchto akcí níže.

LONDÝN 24. 4. 2014 - FOTKY !!!ZDE!!!
BIRMINGHAM 25. 4. 2014 - FOTKY !!!ZDE!!!
CORK 29. 4. 2014 - FOTKY !!!ZDE!!!
DUBLIN 1. 5. 2014 - FOTKY !!!ZDE!!!