Jdi na obsah Jdi na menu

VZDÁVEJTE DÍK A POSLOUCHEJTE SVÉHO STRÁŽNÉHO ANDĚLA

30. 11. 2015

angel-tree.jpgVzkaz od vašeho strážného anděla

Váš strážný anděl říká, že je v pořádku užívat si každý den, protože každý den je nový den. Od chvíle, kdy se ráno probudíme, máme na výběr, jestli si den užijeme nebo ne. Můj strážný anděl mi to každý den připomíná, když otevřu oči. Vím, že váš strážný anděl dělá to samé. Jen to možná nevnímáte.

Řekla bych vám všem, že každé ráno, když se probudíte, byste se měli rozhodnout, že si dáte šanci a budete si užívat život. Dovolte si žít naplno. Je jedno, jak těžký váš život právě je. Řekněte si "Dnes se budu snažit na každého a na všechno v mém životě usmívat" a pak to udělejte, dnes i každý další den. Každý den se trošku zlepšete.

Díkuvzdání!

Anděl Hosus mě požádal, abych vám připomněla díkuvzdání (Den Díkuvzdání se slaví v severoamerických zemích - USA, Kanada), abych vám připomněla, abyste se podívali na to dobré ve svém životě. Rozhlédněte se kolem sebe a uvidíte, co všechno máte: své milované, krásnou přírodu, která vás obklopuje, planetu a všechny hmotné věci ve vašem životě. Važte si toho, jaké máte štěstí oproti lidem jinde na světě. Já děkuji Bohu každý den, ale během Díkuvzdání ještě více.

dikuvzdani.jpgVzdávejte díky. Uznejte všechny dobré věci ve svém životě a buďte vděční za to, co máte. Já vím, že dnes (26. 11.) se slaví Díkuvzdání i v dalších zemích (nejen Americe). Znamená to, že se na chvíli zastavíte a uvědomíte si, co všechno dobré a pozitivní v životě máte a poděkujete za to. Já děkuji Bohu za svou báječnou rodinu, své přátelé a za vás za všechny. Děkuji Bohu za to, že jsem naživu, že mohu chodit, slyšet, vidět, že mohu sdílet svou lásku s ostatními a že jsem si vědoma světa kolem sebe. Tady v Irsku stále více lidí si začíná být vědomo Díkuvzdání. Také připomeňte svým dětem, aby vzdávaly díky!

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna