Jdi na obsah Jdi na menu

VZKAZY OD LORNY ZA POSLEDNÍ TÝDEN

19. 10. 2014

22.-andele---rumunsko.jpgPřed pár dny, jednoho krásného slunného dne jsem se šla projít po cestě blízko místa, kde bydlím. Narazila jsem na skupinku malých dětí, které se velmi bavily tím, že sbíraly kaštany. Když vyhazovaly klacky do vzduchu a snažily se srazit nějaké kaštany, bylo nádherné vidět, jak andělé, kteří byli s nimi, řídili let klacků, aby se trefily do kaštanů. Andělé nám pomáhají užívat si života, ale my proto musíme také něco udělat.
***
Když jsem psala  Andělé v mých vlasech, říkala jsem si, že kdyby ta kniha pomohla jednomu člověku, byla bych šťastná. Ani jsem nepomyslela na to, že by mohla být přeložena do jiného jazyka, takže si dokážete představit moji radost, když jsem v pondělí dostala do rukou rumunský překlad, což je již v řadě 30. jazyk, do kterého byla kniha přeložena!!! Tento překlad je teď na mé poličce spolu s korejským, čínským, japonským, ruským...
Mám ohromnou radost, když mi někdo řekne, že uvědomění, že má strážného anděla, mu změnilo život. Cítím hluboký obdiv a vděk, když mi někdo řekne, že poselství, které mi bylo uloženo šířit, mu vrátilo zpět naději. Děkuji vám všem za to, že pomáháte šířit povědomí o mých knihách.
***
Někdy se nám v životě něco stane a my se tím zabýváme mnohem déle, než bychom měli. Andělé mi vždy říkali, že jakmile se v životě posuneš kupředu, je potřeba nechat za sebou staré věci. Mohou to být události, okolnosti, někdy i lidé. Musíte se poučit ze svých zážitků a jít v životě dál. Možná na ně nikdy nezapomenete, ale to neznamená, že byste se měli ohlížet. Existuje něco, co vás brzdí a co byste měli už nechat být?
***
Andělé mi říkají, abych vás poprosila, abyste nezapomínali smiling-man.jpgpovzbuzovat ostatní. My všichni občas potřebujeme povzbudit, abychom viděli pozitivní věci ve svém životě a naději, která v něm je. I maličkosti se počítají – úsměv, telefonát, pozvání na čaj, krátká návštěva, trpělivost se zastavit a popovídat si. Malé povzbuzující skutky pomáhají lidem vidět ty dobré věci, které jsou v jejich životě, a dodávají jim odvahu a naději, aby šli dál. My všichni máme užitek z těchto malých laskavých skutků – jak ten, kdo je činí, tak ten, komu jsou určeny. Váš úsměv nebo pár slov k někomu ve frontě – k někomu, koho jste možná nikdy neviděli – pro něj může mít velký význam. 
Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna

P. S. Nezapomínejte také volat na pomoc Anděla naděje: