Jdi na obsah Jdi na menu

ZAHRADA ODPUŠTĚNÍ

15. 7. 2014

zahrada-odpusteni.jpgPotřebuji vaši pomoc s šířením informace o jedné podle andělů velmi důležité a mimořádné zahradě, která se právě staví v Bejrútu –  o Zahradě odpuštění.

Měla jsem takovou radost, když jsem se dozvěděla o této zahradě před tím, než jsem se v neděli setkala s Alexandrou Asseily, iniciátorkou této zahrady. Zahrada se staví v srdci válkou zničeného Bejrútu v Libanonu, na velmi speciálním místě, které obklopují tři křesťanské katedrály a tři muslimské mešity se svatyní Marie, Naší paní světla uprostřed (a ještě mnohem víc, o tom vám povím později).

Bylo mi řečeno, že Zahrada odpuštění pomůže lidem po celém světě si uvědomit, že všichni mají zahradu odpuštění ve svém srdci. Lidé sem nemusí jet a navštívit tuto zahradu, stačí, když o ní uslyší, a už tak dojde k velmi mnoha odpuštěním. Práce na zahradě odpuštění byly kvůli válce v oblasti od roku 2006 zastaveny a v současné době je uzavřena vojáky. Andělé mi řekli, že vojáci ji chrání a že není jen chráněna vojáky – ale je také obklopena neprodyšným řetězem andělů. Bylo mi řečeno, že pro svět je velmi důležité, aby se lidé dozvěděli o Zahradě odpuštění, že to je nová brána, nový začátek pro lidstvo, i když to zatím ještě fyzicky nevidíme.

Jsem z této zahrady tak nadšená a je toho tolik, kolik bych vám toho o ní chtěla říct a také v budoucnu řeknu.

Prozatím se svět potřebuje dozvědět o tom, že Zahrada odpuštění existuje, tak prosím sdílejte tento příspěvek, co nejvíc můžete. Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna


P. S. Více se můžete dozvědět v tomto !!!VIDEU!!!
(pouze anglicky zatím).