Jdi na obsah Jdi na menu

ZASAHUJÍ ANDĚLÉ, ABY ZMĚNILI PRŮBĚH HISTORIE?

26. 9. 2013

angel-of-history.jpgMoc jsem si užila natáčení tohoto videa se svým editorem Markem, který napsal knihu „A Sacred History“ (Svatá historie) pod pseudonymem Jonathan Black. !!!VIDEO ZDE!!! (je bohužel bez českých titulků)

Mluvíme v něm o případech v historii, kdy se zjevili andělé a svým zjevením změnili některé události. Jedno z mých oblíbených zjevení je to, které se odehrálo v městě Mons během první světové války a o kterém mi andělé říkají, že se skutečně stalo. Andělé se zjevili oběma stranám a na nějaký čas zastavili válčení. Nejvíc mě na tom zaujalo, že den před touto událostí byl v Anglii národní den modlitby.

Také jsme mluvili o tom, jak se andělé zjevují lidem ve vážných situacích, a já jsem mohla trochu vysvětlit, jak a proč se to děje.

Také mluvím o třech andělech, které jsem viděla u Marka, už kdy jsem se s ním setkala poprvé před nějakými sedmi lety, a které u něj vidím pokaždé, když se potkáme. Všichni tři jsou andělé učitelé a jsou tu, aby mu pomohli v různých oblastech jeho života. Pamatujte, že i vy pro sebe můžete požádat o jednoho nebo více andělů učitelů.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna