Jdi na obsah Jdi na menu

ZDRAVÍ JE BOHATSTVÍ

26. 2. 2016

lorna4.jpgEsubalew je teď díky vaší pomoci v 11. ročníku ve škole. Když mu bylo 9 let, našli ho, jak žije na ulici, protože jeho rodiče zemřeli. Je velmi chytrý a doufá, že jednou bude moct jít na univerzitu a stát se lékařem. Na tak mladého chlapce má tolik akademických knih. S vaší pomocí si mohl dovolit tuto místnost, ve které žije. Když jsem s ním mluvila, byla jsem tak dojata, protože se tak bál, že nedostane dostatek pomoci k tomu, aby dokončil školu a dostal se na univerzitu, a že skončí zpátky na ulici. S vaší podporou mu můžeme pomoci. Chce dokončit svá studia a vrátit se zpět, aby mohl pomáhat místním lidem jako doktor. Je tak vděčný za všechny příležitosti, které má, a je tak odhodlaný udělat cokoliv, aby uspěl. Leští boty ve městě, aby si něco přivydělal, a studuje, aby mohl přispět společnosti a dal si za cíl vybrat 50 birrů týdně. Díky vaší pomoci má Esubalew bezpečí domova, dáváte mu budoucnost.

Můžete pomoct naší práce tím, že přispějete na naši nadaci. Jakákoliv pomoc je vítaná:

http://www.lornabyrne.com/donate/

***

lorna5.jpgOpravdu silný tým.

Ráno jsem navštívila jeden úžasný ženský spolek, kterému se daří díky vaší podpoře. Ženy v tomto spolku jsou svobodné matky, které se dříve pokoušely přežít samy se svými dětmi. Dvě z těchto dětí jsou na fotce. Teď díky vám se daly dohromady v malé komunitě a pomáhají jedna druhé, dělí si práci, aby vytvořily malé obchodní činnosti a zajistili svým dětem možnost chodit do školy. Všechny pracují velmi pilně a mají mnoho problémů, ale díky vaší pomoci je jejich boj o něco lehčí a teď jsou opravdu silným týmem a jejich děti mají mnohem světlejší budoucnost.

Prosím sdílejte tyto příběhy, aby mohlo pomoct co nejvíce lidí.

***

lorna6.jpgZdraví je bohatství

Tito mladí chlapci dříve trpěli podvýživou, ale díky vaší pomoci teď přežijí. Ten malý chlapec v pruhovaném tričku stále ještě dost trpí a bude chvíli trvat, než se úplně uzdraví. Tito chlapci nedostávali dostatek bílkovin, aby mohli růst, ale teď díky vaší podpoře a pomoci ženského spolku jsme schopni na tyto děti dohlížet a zajistit, aby se na všechny dostalo. Díky vám a vaší pomoci, kterou těmto dětem dáváte, se jejich zdraví hodně zlepšuje.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna