Jdi na obsah Jdi na menu

ŽIJTE NAPLNO, VOLEJTE SI ARCHANDĚLA MICHAELA NA POMOC A BUĎTE STRÁŽNÝM ANDĚLEM PRO SVÉ MAZLÍČKY

25. 10. 2015

sunnytree.jpgPříklad pro nás pro všechny

Když jsem byla před nějakou dobou na dovolené, viděla jsem něco velmi dojemného a srdcervoucího, avšak zároveň radostného. Byla jsem v šoku a chtělo se mi plakat. Viděla jsem mladého chlapce, kterému bylo asi dvanáct nebo třináct, bylo to těžké určit. Jel ke mně na vozíku. Mnoho dalších dětí si hrálo, pobíhalo a volalo na něj. Tolik andělů oblečených do mnoha různých barev tancovalo a běhalo spolu s dětmi. Andělé napodobovali děti a sdíleli s nimi jejich smích a štěstí.

Strážný anděl toho chlapce byl oblečen do červené a zlaté barvy a vydával mužské vzezření. Vypadalo to, jako by jeho strážný anděl jel na zadní části jeho vozíku jako na skejtu, jako by skejtoval a pomáhal mu jet co nejrychleji. Bylo nádherné vidět, jak si tento mladík, plný života, užívá každou vteřinu života, jak se směje, křičí a pokřikuje na své přátele. Jezdil na svém vozíku tak rychle, jak jeho kamarádi běhali, jako by měl nohy a běhal a dováděl s nimi. Viděla jsem, že žije život naplno a užívá si každý moment. Nevím, jak pohyboval svým vozíkem. Na to jsem se jeho strážného anděla nezeptala. Co jsem totiž zapomněla říct je, že ten chlapec neměl ani žádné paže, a přesto vypadal tak silně, tak šťastně a plný radosti.

Nikdo z nás neví, jak velké štěstí má. Všichni bychom si měli užívat života. Měli bychom si vychutnávat každý moment nehledě na to, jestli jsme zrovna dole nebo nahoře. Stejně jako si tento mladík vychutnával život se svými přáteli. Jeho strážný anděl mi řekl, že jeho přátelé ho brali jako jednoho z nich, nepociťovali, že by byl jiný než oni. Pro jeho přátelé byl stejný, jako kdyby měl ruce a nohy.  To mi vytvořilo úsměv na tváři a naplnilo mě radostí, ale zároveň mě to i rozesmutnilo. Hubovala jsem Bohu "Proč? Není to fér, aby tak šťastný mladý muž, který je tolik plný života, žil bez rukou a nohou." Jakým příkladem je ale pro nás pro všechny?! Modlím se za něj a jeho rodinu.

Naši mazlíčci

chiauva.jpgKdyž jsem nedávno byla na procházce v parku, potkala jsem jednoho muže s dvěma dětmi a malým psem. Ten pes byl tak maličký! Byl to čivava. Bylo to poprvé, co jsem viděla čivavu naživo. Vždy před tím jsem ho viděla jen v televizi.

Ten muž řekl, že je to nejmenší pes na světě. Řekl mi, že musí být opatrní kvůli ostatním psům, kočkám a ptákům, protože čivava je tak malý a zranitelný. Nemohou ho nechat samotného ani na zahradě. Sehnula jsem se a pár minut jsem si s ním hrála. Byl tak roztomilý!

Když jsme se rozloučili, řekla jsem dětem, aby se o svého psíčka dobře staraly. Andělé, kteří byli kolem nich, mi řekli, že tatínek a obě děti jsou strážnými anděly toho malého pejska. Andělé nám pomáhají v tom, abychom se starali o zvířata na světě, ale pokud máte domácího mazlíčka, nezapomeňte, že vy jste jeho strážný anděl.


majkl.jpgArchanděl Michael je tu, aby pomáhal nám všem.

Nedávno jsem mluvila s archandělem Michaelem. Jedna věc, kterou mi připomněl, byla, že je tu pro nás pro všechny nehledě na to, jakou máme víru. Vše, co musíme udělat, je zavolat ho. Jakmile to uděláme, je hned s námi. Může být u milionů lidí zároveň a, stejně jako všichni ostatní andělé, nedělá rozdíly. Archanděl Michael je tu, aby nás bránil a pomáhal nám. Miliony lidí po celém světě říkají, že jim pomohl nebo je ochránil, takže se nebojte požádat ho o pomoc. Je tu pro vás. Nikdy ale nemůže být vaším strážným andělem, neboť Bůh řekl archandělu Michalovi, že tu musí být pro nás pro všechny.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným

Lorna