Jdi na obsah Jdi na menu

ŽIJTE ŽIVOT NAPLNO!

10. 3. 2014

lb.jpgTo byla moje odpověď pro jednoho argentinského novináře, který se měl zeptal „Co byste poradila čtenářům na zlepšení kvality jejich života?“

Ať se ve vašem životě děje cokoliv, ať vám život připadá jakkoliv těžký, jste tady proto, abyste žili život naplno. To je jedno z nejdůležitějších poselství, které mě andělé prosí, abych předávala. Tolik lidí promarňuje svůj vzácný život. Tento život vám byl dán, abyste ho žili naplno. Čím víc naplno život žijeme, tím víc nám andělé mohou pomoct a vést nás skrze všechny naše vzlety a pády. Příliš často se bojíme žít život naplno. Začněte vidět všechny ty báječné věci, které jsou kolem vás. Jděte ven na procházku a všímejte si té úžasné přírody kolem vás, usmívejte se na svoje sousedy, když je potkáte na ulici. Většina z nás bere tolik věcí za samozřejmost. Až když něco ztratíme, uvědomíme si, jak vzácné to doopravdy bylo.

Život je o něčem víc než jen o materiálních věcech. Často si myslíme, že je to to nejdůležitější a kvůli tomu toho tolik promeškáme.

Mnoho z nás myslí jenom na sebe – o tom, co je nejlepší pro ně! Musíme začít myslet i na druhé a nebrat nic jako samozřejmost. Kvalita našeho života se zlepší, když začneme pomáhat ostatním, protože když pomáháme ostatním, pomáháme sami sobě v tom, abychom se cítili naplněni.  Pocit vlastní hodnoty, který nám to dává, nám pomáhá cítit se víc naživu. 

Jedna věc, kterou mi Bůh a andělé vždy říkali, je že nás prosí, abychom udělali to, co můžeme, a ne víc, ale musíme se snažit.
Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným

Lorna