Jdi na obsah Jdi na menu

ŽÍT NAPLNO

11. 1. 2013

enjoy-life.jpgJedno z nejdůležitějších poselství, které mě andělé prosí, abych předávala dál, je velmi prosté: užívejte si života naplno. Nehledě na to, co se děje ve vašem životě a jak může být těžký, jste zde, abyste žili naplno. Čím plněji žijeme život, tím více nám mohou andělé pomoct a vést nás skrze naše životní vzlety a pády.

Příliš často se bojíme žít život naplno. Začněte si všímat všech těch báječných věcí, které vás obklopují: jděte na procházku, obdivujte přírodu, usmějte se na své sousedy. Většina z nás považuje tolik věcí za samozřejmost. Jen když o něco přijdeme, si uvědomíme, jak cenné to doopravdy bylo. Život je o mnohem víc než jen hmotných věcech. Často považujeme materiální věci za ty jediné důležité, ale tím se strašně ochuzujeme.

Mnoho z nás přemýšlí příliš o sobě a o tom, co je pro nás nejlepší. Musíme myslet také na druhé a nebrat nic jako samozřejmost. Kvalita našeho života se zlepší, pokud pomáháme ostatním, protože když pomáháme ostatním, pomáháme sami sobě cítit se naplnění. Sebeúcta, kterou pomáhání ostatním vytváří, nás činí živějšími.

Jedna z věcí, které mi vždy Bůh a andělé říkali, je že nás prosí, abychom dělali jen to, co je v našich silách. Víc nežádají. My to jen musíme zkusit.


Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným

Lorna