Jdi na obsah Jdi na menu

ZKOUŠKY – POŽÁDEJTE ANDĚLA UČITELE O POMOC

15. 6. 2012

andel-ucitel.jpgJá vím, že mnoho z vás má děti nebo mladé lidi kolem sebe, které máte rádi a kteří v tomto období mají různé zkoušky. Pamatujte si, že vždy můžete požádat anděly učitele o pomoc.

Andělé učitelé za nás neudělají veškerou práci, ale pomohou nám zůstat soustředění na to, co se právě snažíme naučit. Andělé učitelé pracují velmi pilně na tom, aby získali pozornost svých studentů a mohli s nimi komunikovat takovým způsobem, který je pro ně relevantní. Viděla jsem, jak andělé učitelé foukáním obracejí stránky studentovy knihy nebo lehkým vánkem shodí sešity či tužky na zem. Takovým způsobem se snaží upozornit studenta na konkrétní stránku nebo kapitolu nebo ho jenom probrat z lelkování.

Andělé mi říkají, že na světě je dostatek andělů učitelů a že nás mohou naučit čemukoliv, co chceme. Nikdy bychom tedy neměli váhat požádat o pomoc. Pokud poprosíte o anděla učitele, nemusíte se bát, že ho někomu jinému vezmete.

Také můžete požádat o anděla učitele, aby pomohl někomu jinému. Jednoduše požádejte svého strážného anděla a vysvětlete mu, o co jde. Mnoho rodičů mi řeklo, že požádali o anděla učitele, aby pomohl jejich dětem u učení, což je mnohem lepší než se strachovat a stresovat. Všichni studenti jsou v tomto období v mých modlitách.

S požehnáním,

Lorna